Happysad w Krakowie [GALERIA]

fot. Paulina Łyszko
Zespół Happysad w ramach promocji płyty Ciało Obce po raz kolejny zagrał koncert w krakowskim klubie Kwadrat. Formacji towarzyszyła grupa Sonbird.


Po dobrze przyjętym najnowszym wydawnictwie zatytułowanym Ciało Obce, oraz pierwszej części trasy promującej nowy album, zespół Happysad ponownie ruszył w drogę. Na trasie oczywiście nie mogło zabraknąć Krakowa.

Zespół Happysad powstał w 2001 roku w Skarżysku-Kamiennej i od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych polskich zespołów, wyprzedających bilety na swoje koncerty. Zespół ma na koncie ponad 1000 koncertów w całym kraju, 3 platynowe i 4 złote płyty oraz rekordy frekwencji w kilkunastu popularnych klubach w Polsce. 10 lutego 2017 roku na rynku pojawiło się najnowsze wydawnictwo grupy – wydane nakładem wytwórni Mystic Production Ciało Obce.

W krakowskim klubie Kwadrat frekwencja jak zwykle dopisała. Fani licznie już przed koncertem supportu – zespołu Sonbird – by nie tylko posłuchać młodych muzyków, ale zapewne zdobyć miejsce jak najbliżej sceny. Podczas występu w Krakowie Happysad zagrał między innymi: Nie umiem kłamać, Bez znieczulenia, Wszystko co złe, Ciepło / Zimno, Listę Życzeń i Tańczmy.

Zobaczcie galerię zdjęć z koncertu Happysad (fot. Paulina Łyszko):

Komentarze