Megadeth rezygnuje z Motorhead's Motorboat Criuse!


Zespół Megadeth musiał zrezygnować z Motorhead's Motorboat Cruise z powodów zdrowotnych lidera grupy, Dave'a Mustaine'a. Zamiast legendy trashu na scenie wystąpi zespół Metal Allegiance,
w którego składzie znajdą się członkowie Megadeth, David Ellefson i Chris Broderick.

Opublikowano oficjalne oświadczenie grupy:
  "W związku z komplikacjami powstałymi na skutek operacji kręgosłupa szyjnego oraz ścisłymi zaleceniami lekarza, Dave Mustaine musiał odwołać wszystkie występy z najbliższych ośmiu tygodni. Dzięki odpoczynkowi i terapii, najprawdopodobniej będzie on mógł niebawem powrócić do występów na scenie. Zespół nie mógł się doczekać nadchodzących koncertów i rejsu, czuje się także zawiedziony tym, że nie będzie mógł spotkać się ze swoimi fanami. Jednak niebawem Megadeth powróci na trasę koncertową!'.
 Występ Metal Allgiance będzie możliwością zobaczenia na jednej scenie takich gwiazd jak: David Ellefson (Megadeth), Phil Anselmo (Dome, Pantera), Joey Belladonna (Anthrax), Chuck Billy (Testament) i wielu innych.

Ellefson tak skomentował zmianę zespołu (tymczasową):
" Nie mogę się doczekać wspólnej podróży Motörboat z naszymi przyjaciółmi i fanami. Metal Allegiance to świetny sposób by kontynuować metalowe braterstwo".

Komentarze