Metal Hammer Festival powraca!

   Na facebookowym fanpage'u polskiej edycji magazynu Metal Hammer zamieszczono wiadomość o powrocie Metal Hammer Festival. 
    Będzie to już siódma edycja imprezy. Wydarzenie to odbędzie się 27 czerwca bieżącego roku w katowicki Spodku. Możemy jednak spodziewać się nieco więcej progresywnego grania. 30 stycznia zostanie ogłoszony pierwszy artysta tegorocznej edycji festiwalu. Bilety w sprzedaży od 4 lutego.

Oto treść wiadomości zamieszczonej przez organizatorów:

" Metal Hammer Festival powraca w wyjątkowym wydaniu!

Po małej przerwie na muzyczną scenę powraca Metal Hammer Festival! Podczas dotychczasowych sześciu edycji festiwalu fani szeroko pojętego rocka mieli okazję obejrzeć tak znakomite zespoły jak: Tool, Judas Priest, Opeth, Megadeth, Kreator, Bruce Dickinson czy Moonspell. Nie zabrakło też najlepszych zespołów z Polski jak Acid Drinkers, Mech, Hunter czy Vader.

Siódma edycja odbędzie się w katowickim Spodku, w nieco innej niż zwykle formule. A wszystko za sprawą szyldu "Prog Edition" wyraźnie wskazującego, ze tym razem możemy spodziewać się sporej dawki najlepszej muzyki z nurtu tzw. rocka i metalu progresywnego. (...)"

Komentarze