Slash i Perla Hudson biorą rozwód!

Internetowy portal Loudwire donosi, że 30 grudnia 2014 roku Slash złożył papiery rozwodowe w sądzie w LA. Muzyk domaga się opieki nad dwoma synami- Londonem (12) i Cashem (10). Obecną żoną gitarzysty jest Perla Ferrar-Hudson, którą poślubił w 2000 roku na Maui.

Komentarze

 1. Wciąż pamiętam mój ból małżeństwa, kiedy mój mąż mnie opuścił, Dr.Agbazara z AGBAZARA TEMPLE przywróciła mi kochanka w zaledwie 2 dni, chcę tylko podziękować Wam za zaklęcie i spodziewamy się naszego pierwszego dziecka. Jeśli masz problemy małżeńskie, spróbuj skontaktować się z TEMPLE AGBAZARA: ( agbazara@gmail.com ) Lub WhatsApp mu na: ( +234 810 410 2662 )

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wpis. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. No rozwód to nic fajnego! Szkoda takich par. Mam nadzieję, że chociaż wszystko odbyło się w zgodzie, bez skandali i awantur. Z usług Rozwód - Kancelaria Prawna Gdynia warto w takiej sytuacji skorzystać, to bardzo dobra kancelaria radcy prawnego. Najlepsi w Trójmieście.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ho visto un commento qui alcune settimane fa sul dottor Agbazara e ho deciso di contattarlo come da istruzioni, grazie a quest'uomo per avermi portato gioia come desideravo. Ho seguito le istruzioni che ha dato in altri per riavere il mio amante che ha lasciato me ei bambini per 3 anni, ma grazie al dottor Agbazara perché sono tornati da me per sempre e siamo felici insieme. per favore contattalo anche per un problema di relazione via e-mail a: (agbazara@gmail.com) O tramite WhatsApp su: (+2348104102662). E testimonia di persona.

  OdpowiedzUsuń
 6. Odwiedziłam ostatnio taki sklep, jak sklep detektywistyczny z podsłuchami i przyznam szczerze, że jestem bardzo ciekawa, czy w tak zebrany sposób dowody są uznawane przez sąd? Czy tylko w konkretnych przypadkach? Nie ukrywam, że jak najbardziej interesuje mnie ten temat, bo mam nadzieję, że uda mi się uzyskać wiele różnych informacji. Coraz więcej osób aktualnie korzysta z takich metod lub pomocy detektywa, aby udowodnić np. zdradę. Niestety bardzo dużo aktualnie jest rozwodów, a małżonkowie nie chcą przyznawać się do winy.

  OdpowiedzUsuń
 7. No niestety rozwody się zdarzają, ale słyszeliście o czymś takim, jak cuckold? Czyli o świadomej zdradzie jednej z osób w związku i obie osoby wyrażają na to zgodę? Ja już o czymś takim słyszałam, więc wejdźcie sobie na stronę https://kobiecystyl.pl/cuckold-co-to-jest-zdrada-kontrolowana-pod-lupa/ po szczegóły.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przede wszystkim celebryci to też ludzie i też na taki krok mogą się decydować. A może ktoś z Was również chcę taką decyzję podjąć? W kwestii oszczędności na prawnikach mogę podpowiedzieć, że jest możliwość kupienia wzoru pozwu o rozwód bez orzekania o winie – małoletnie dzieci na stronie https://dobrypozew.pl/sklep/wzor-pozwu-o-rozwod-bez-orzekania-o-winie-maloletnie-dzieci-kontakty-alimenty-wladza-rodzicielska/ , gdzie otrzymujecie instrukcję i szablon i samodzielnie taki pozew możecie złożyć.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz