Dave Mustaine (Megadeth) ujawnił tracklistę nowego wydawnictwa

Dave Mustaine lider Megadeth / Foto: materiały prasowe / oficjalna strona zespołu


Podczas czatu z fanami lider zespołu Megadeth wyjawnił, że na nowym albumie znajdzie się 13 premierowych kompozycji i dwa covery. Frontman podał tytuły utworów!


Po zmianach personalnych – w zespole pojawili się dwaj nowi członkowie – perkusista Chris Adler (Lamb Of God) i gitarzysta Kiko Loureiro (Angra) nadszedł czas na zarejestrowanie nowego wydawnictwa i wyruszenie w trasę koncertową promującą krążek. Adler i Loureiro zadebiutowali już na scenie razem z resztą zespołu Megadeth podczas niedawnego koncertu w Kanadzie (Quebec) 18 lipca 2015 roku.

Dave Mustaine podczas niedawnego czatu z fanami zespołu zdradził kilka informacji na temat nowego krążka. Lider Megadeth wyjawił, że na nowej płycie znajdzie się aż 13 premierowych kompozycji i dwa rovery – Melt The Ice Away zespołu Budgie i Foreign Policy grupy Fear. Ale to nie koniec! Muzyk podał całą tracklistę nowego albumu. Wydawnictwo, które w całości zostało zarejestrowane w Nashville w USA najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne pod koniec bieżącego roku lub na początku 2016 roku.

 Tracklista:

1.     Death From Within
2.     Fatal Illusion
3.     Conquer…Or Die!
4.     Lying In State
5.     Me Hate You
6.     The Emperor’s New Clothes
7.     Dystopia
8.     Bullet To The Brain
9.     Last Dying Wish
10.  Post American World
11.  Look Who’s Talking
12. The Threat Is Real
13.  Poisonous Shadows
14.  Melt The Ice Away (Budgie)
     15. Foreign Policy (Fear)                

PŁ    

Komentarze