KISS gra koncert dla Scooby-Doo!

fot. materiały prasowe

KISS gra koncert dla Scooby-Doo!


Nowa kreskówka „Scooby-Doo! And KISS: Rock and Roll Mystery” może zaprosić do kina nie tylko najmłodszych widzów. Specjalnie dla tej produkcji animowany zespół KISS wykonuje utwór „Don’t Touch My Ascot”. To nie pierwsze nasze spotkanie

Zespół KISS i sympatyczny lecz nieco bojaźliwy piesek i jego barwni przyjaciele spotykają się nie po raz pierwszy na szklanym ekranie. Już w roku 2003 grupa pojawiła się w jednym z odcinków serii „What’s New, Scooby Doo?”. Tym razem jednak KISS odegrało większą rolę w produkcji.

KISS & Scooby Doo na wielkim ekranie

Na potrzeby nowego filmu dla dzieci zespół KISS nagrał premierową kompozycję – „Don’t Touch My Ascot”. Oprócz nowego kawałka w bajce będzie można usłyszeć kilka starszych utworów grupy takich. Specjalnie dla produkcji „Scooby Doo! And KISS: Rock and Roll Mystery” panowie Gene Simmons, Paul Stanley, Tommy Thayer i Eric Singer użyczyli swoich głosów. Oprócz piosenek będzie więc także można usłyszeć KISS w roli dubbingujących aktorów.

Decyzję o udziale zespołu w nowej kreskówce o tajemniczych przygodach Scooby’ego i S-ki tłumaczy lider zespołu, Gene Simmons: „Robimy dużo, bardzo dużo rzeczy poza samym zespołem. Starannie dobieramy tych, z którymi współpracujemy. Scooby Doo jest ikoną, nie było filozofowania. Kiedy przyszła do nas firma Warner Brothers i powiedziała „Co byście powiedzieli na zrobienie czegoś szalonego i zwariowanego?”, odparliśmy „Szalony – zwariowany to nasze drugie imię. Co to będzie?”.

Film jest obecnie wyświetlany w kinach w USA.
Komentarze