John Malkowich zagra w klipie polskiego artysty!

Kazik Staszewski / John Malkowich / zdjęcia wikipedia.org

Amerykański aktor – John Malkowich – wystąpi w teledysku polskiego artysty! Kogo? Kazika i Kwartetu ProForma, z którym obecnie współpracuje muzyk.


John Malkowich, hollywoodzki aktor, który zagrał m.in. w filmach Stevena Spielberga (Imperium Słońca) i barci Coen (Tajne przez poufne) wystąpi w teledysku Kazika Staszewskiego i jego nowego projektu – Kwartetu ProForma. Aktor zagra w klipie do utworu „Kalifat”. O tej ekscytującej wiadomości poinformowało Studio Absynt – realizator teledysku.

„Ile razy słyszeliście, że czegoś nie da się zrobić, albo że w Polsce to się nie uda? Pewnie często. Uważamy, że zbyt często. Z tego powodu rozpoczynamy walkę z „niedasizmem”. Chcemy pokazać całemu światu, że u nas też robią wyjątkowe rzeczy. Zaczynamy od TELEDYSKU. Zagra w nim John Malkowich – tak ten Malkowich z Hollywood. Klip nakręcimy do piosenki „Kalifat”, legendy polskiej muzyki Kazika i Kwartetu ProForma. Technologia, rozmach i wykonanie będą wyjątkowe.
Równocześnie chcemy zaprosić Was do akcji „Da Się!”, gdzie podejmiemy rękawicę i zawalczymy z mentalnym betonem. Wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie (…)” informuje Studio Absynt.

Walka z „niedasizmem” oprócz teledysku Kazika została rozszerzona o stronę internetową – www.taksiewpolscenierobi.pl – która ma na celu walkę z „mentalnym betonem”. Odwiedźcie stronę i dowiedźcie się więcej o akcji „Da Się!”.

   O tym, jak doszło do współpracy pomiędzy Kazikiem, a Malkowichem na łamach strony www.taksiewpolscenierobi.pl opowiedział sam Staszewski: „John jest przyjacielem mojego dobrego znajomego, Jacka Szumlasa. Z okazji koncertu postanowiłem zaprosić ich, aby uświetnili swoją obecnością to wiekopomne wydarzenie. John oczywiście nie przyjechał do Polski specjalnie na nasz koncert, ale przy okazji udało mu się na niego dotrzeć i w naturalnych warunkach sytuacji koncertowej wytrwał przez prawie cały występ” informuje Kazik.

   Po koncercie muzyk i aktor zostali sobie przedstawieni, a z ust Staszewskiego padła propozycja, aby Malkowich wystąpił w jego najnowszym teledysku. Wideoklip do piosenki „Kalifat” ma być teledyskiem jakiego w Polsce jeszcze nie było. Najnowsza technologia oraz odrobina absurdu będą cechować produkcję, w której ma zagrać około 100 osób. Premiera klipu odbędzie się 14 listopada. Zaintrygowani? Ja bardzo!

PŁ 

Komentarze