The King is back! King Diamond nagrywa nowy album.

fot. materiały prasowe

King Diamond pracuje nad kolejnym studyjnym albumem. Następca albumu „Give Me Your Soul…Please” jest już na etapie produkcji.


Najlepszy album…

     King Diamond zapewnia, że płyta, nad którą obecnie pracuje będzie najlepszym krążkiem jaki kiedykolwiek nagrał. Diamond przyznaje, że nie chce zbyt śpieszyć się z nagrywaniem nowego wydawnictwa; chce nagrać wszystko we własnym tempie, bez nacisków ze strony osób trzecich. „Nie chcemy się spieszyć z pisaniem piosenek na nowy album. Chcemy to wszystko zrobić w naszym własnym tempie. I wierzcie mi na słowo, to będzie najlepsza rzecz, jaką dostaliście od nas do tej pory. Jestem pewien. Tak się złożyło, że obecnie mamy w zasięgu ręki wszystkie konieczne narzędzia, aby nagrać świetny album” przyznał w jednym z wywiadów.

Studio Break

     Muzyk przebywa obecnie w trasie koncertowej. Powodem „ucieczki” ze studio nagraniowego jest Rockstar Energy Drink Mayhem Festiwal, którego główną gwiazdą jest King Diamond. Tournee dobiegnie końca na początku sierpnia bieżącego roku. „Wracamy do studia, kiedy tylko skończą się festiwalowe zobowiązania” przyznał artysta.

 Trzeba poczekać

   Materiał nagraniowy jest już w większości gotowy. Kiedy tylko Diamond zakończy tournee zespół znowu zaszyje się w studio nagraniowym, aby zakończyć prace nad nowym albumem. Kiedy ukaże się nowa płyta? Niestety szczegóły dotyczące daty premiery krążka wciąż nie są znane.


Komentarze