Gotowi na Ricki and the Flash?

Plakat filmowy


O tym, że Meryl Streep jest wszechstronną aktorką wiedzą chyba wszyscy. Artystka pracując nad swoim ostatnim filmem miała szansę zbliżyć się do świata Rock’n’Rolla. Jak Meryl wypadnie w roli rockmanki? O tym przekonamy się już we wrześniu.


Meryl Streep po raz kolejny udowodniła, że może zagrać wszystko. Nagrodzona Oscarem aktorka tym razem wcieliła się w postać rockmanki w filmie Get Ready For Ricki (polski tytuł to Nigdy nie jest za późno). Film zadebiutuje w polskich kinach 11 września 2015 roku.


Życie rock’n’rollowego muzyka nie jest tak łatwe, jak się wszystkim wydaje. Każdy artysta musi z czegoś zrezygnować. Kobieta grająca muzykę rockową spędzając długie miesiące w trasie koncertowej zaniedbuje rodzinę i jest narażona na bardzo wiele pokus. Film Get Ready For Ricki jest właśnie taką opowieścią - o kobiecie grającej rocka, która przez swoją karierę zaniedbała rodzinę, a teraz być może dostanie drugą szansę.

Tytułowa Ricki po otrzymaniu telefonu od byłego męża, który prosi ją o wsparcie dla ich córki wraca do domu i musi zderzyć się z twardą rzeczywistością i nienawidzącymi ją dziećmi. Krok po kroku próbuje odbudować relacje z najbliższymi.

W roli Ricki zobaczymy Meryl Streep znaną z Wyboru Zofii, Żelaznej Damy czy filmu Diabeł ubiera się u Prady. Córkę filmowej bohaterki zagrała Mamie Gammer, prywatnie córka aktorki. Premiera już 11 września!

Jak Meryl wypadnie w roli gwiazdy rock’n’rolla?

Komentarze