Motorhead prezentuje „Electricity”

Lemmy - lider Motorhead / foto: materiały prasowe / facebook zespołu
Zespół Motorhead udostępnił kolejny utwór z nadchodzącego albumu.

Premiera nowego krążka zespołu Motorhead zbliża się wielkimi krokami. Wydawnictwo pojawi się na rynku już 28 sierpnia 2015 roku. Do tej pory mieliśmy okazję posłuchać tylko jednego premierowego utworu pochodzącego z nadchodzącej płyty.

Thunder & Lightning pojawił się w Internecie nieproszony. Po nielegalnym wycieku utworu zespół Motorhead postanowił opublikować utwór. W taki sposób fani mieli okazję poznać pełen typowej dla Lemmy’ego i S-ki energii kawałek. Była to niezła zapowiedź materiału, który znajdzie się na Bad Magic.

Wytwórnia UDR kilka dni temu opublikowała drugi utwór pochodzący z nowego, nieopublikowanego jeszcze wydawnictwa. Utwór zatytułowany Electricity elektryzuje tak samo, jak sie nazywa. Jesteście ciekawi nowego kawałka? Filmik z nowym utworem znajdziecie poniżej.Bad Magic ukaże się już w tym miesiącu – dokładnie 28 sierpnia. Na albumie znajdzie się aż 13 utworów – 12 własnych kompozycji i jeden cover. Lemmy coverował do tej pory inne zespoły. W jego wykonaniu możemy usłyszeć Enter Sandman zespołu Metallica czy Run Run Rudolph zamieszczone na świątecznej metalowej składance, a pierwotnie wykonywane przez Chucka Berry’ego.

Tym razem na warsztat wzięto klasyczny utwór zespołu The Rolling Stones zatytułowany Sympathy For The Devil. Solo gitarowe w utworze zostało nagrane przez Briana Maya z zespołu Queen.

Tracklista Bad Magic:

1.     Victory Or Die
2.     Thunder & Lightning
3.     Fire Storm Hotel
4.     Shoot Out All Of Your Lights
5.     The Devil
6.     Electricity
7.     Evil Eye
1.     Teach Them How To Bleed
2.     Till The End
3.     Tell Me Who To Kill
4.     Choking On Your Screams
5.     When The Sky Comes To Looking for You
6.     Sympathy For The Devil     

Komentarze