Motorhead tworzy własną grę wideo

pierwsze fragmenty gry / foto: materiały prasowe


 Motorhead z okazji 40. rocznicy istnienia zespołu stworzy własną grę wideo.


Motorhead Through The Ages zostało zapowiedziane przez sam zespół za pośrednictwem portali społecznościowych. Gra zostanie oparta na RPG Victor Vran i będzie dodatkiem do nowego wydawnictwa bułgarskiego studia Haemimont Games.

  Muzycy poinformowali:

„…Nadchodzi oficjalna gra wideo…
Fani zespołu Motorhead mogą napełnić swoje oczy widokiem pierwszych zdjęć gry Through The Ages od Haemimont Games, która będzie gotowa dla waszych ekranów i umysłów przed zakończeniem 2015 roku. Zostanie oparta na znanym action-RPGVictor Vran”, będzie to oficjalny dodatek do tej gry. Zobaczycie w nim zniszczone krajobrazy; dystopijne, zurbanizowane środowisko i inne elementy, które zostały zainspirowane historią i tekstami Motorhead. Gra ukaże się dla systemów PC Windows, Mac OS X i Linux. Kolejne platformy zostaną ogłoszone w późniejszym czasie. Miejcie oczy szeroko otwarte na następne aktualizacje”.

Kolejny udostępniony przez twórcę fragment gry / foto: materiały prasowe

Twórcy gry, studio Haemimont Games, poinformowało:

„Gra zespołu Motorhead będzie zawierać nowe środowisko do eksploatowania, które nie pojawiło się w oryginalnej wersji. Będzie można przemierzać zniszczone przez wojnę miasta i tereny, Dziki Zachód i pochodzący ze średniowiecza zamek, w którym rezyduje Królowa Potępionych. Wszystko jest ściśle inspirowane i oparte na historii i tekstach zespołu Motorhead.

Motorhead Through The Ages ukaże się pod koniec bieżącego roku. Dokładna data premiery gry nie jest jeszcze znana.


Fragment gry / foto: materiały prasowe

Komentarze