Nickelback odwołuje koncerty

Zespół Nickelback / foto: materiały prasowe / fot. oficjalna strona zespołu


Z powodu problemów ze zdrowiem lidera zespołu – Chada Kroegera – Nikelback odwołuje część trasy No Fixed Address przewidzianej na ten rok, w tym również koncert w Polsce. 


Powodem odwołania koncertów są kłopoty zdrowotne lidera zespołu. U Chada Kroegera w czerwcu zdiagnozowano torbiel na strunach głosowych. Muzyk niedawno poddał się operacji, ale ze względu na swój stan zdrowia nie może nadwerężać głosu przez jakiś czas. Z tego powodu Nickelback odwołał koncerty w ramach trasy No Fixed Address na rok 2015. W tym również ten, który miał odbyć się w łódzkiej Atlas Arenie 13 października.

„Jest nam bardzo przykro, że nie spotkamy się z naszymi fanami na trasie, jesienią tego roku, ale zdrowie Chada jest teraz najważniejsze. Dzięki odpowiedniej ilości czasu mamy nadzieję odzyskać go jeszcze mocniejszego i lepszego niż wcześniej. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wyrozumiałość, i liczymy, że wrócimy na trasę i zagramy dla was już niebawem” komentuje zespół w oficjalnym oświadczeniu.

Bilety można zwracać w punktach zakupu. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na stronach organizatorów koncertu.Komentarze