Nightwish wyda „Endless Forms Most Beautiful Tour Edition”

Zespół Nightwish / foto: materiały prasowe / fot. stron zespołu
Zespół Nightwish postanowił wydać nową wersję swojego ostatniego albumu – Endless Forms Most Beautiful – w nieco innej wersji; na rynku wydawniczym pojawi się koncertowa wersja tego krążka!


Najnowsza płyta fińskiego zespołu Nightwish zatytułowana Endless Forms Most Beutiful ukazała się na rynku wydawniczym w marcu 2015 roku i odniosła sukces. Był to pierwszy studyjny album, na którym zaśpiewała nowa wokalistka grupy – Floor Jansen.

Niebawem – już w październiku – ukaże się nowa wersja krążka Endless Forms Most Beautiful – tym razem będzie to wersja tour edition. Wydawnictwo będzie się składać z dwóch płyt – CD i DVD. Pierwsza z nich będzie zawierać studyjny materiał, który znalazł się na ostatnim albumie zespołu w niezmienionej formie. Druga płyta będzie zawierać materiały bonusowe takie jak: nagrania koncertowych wykonań Yours Is An Empty Hope, Stargazers, Planet Hell, Last Of the Wilds, Storytime, Arabesque i Last Ride Of the Day oraz cały making of albumu (zawierający aż 21 odcinków), teledyski do utworów Elan i Endless Forms Most Beautiful. Na krążku znajdzie się również galeria fotografii.

 Endless Forms Most Beautiful Tour Edition ukaże się 30 pździernika 2015 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast.


Okładka Endless Forms Most Beautiful Tour Edition:

foto: materiały prasowe

Komentarze