Agnostic Front na jedynym koncercie w Polsce

foto: materiały prasowe / Galicja Productions


Zespół Agnostic Front już w październiku zagra koncert w krakowskim klubie Kwadrat. Jako support przed gwiazdą wieczoru zagrają The Oldfirm Casuals i Coldside. Bilety  już w sprzedaży.

AGNOSTIC FRONT, OLD FIRM CASUALS, COLDSIDE 

Kraków – 08.10.2015 – 
 Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 60zł, w dniu koncertu 70zł
Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Hard Rock Pub, ul. Grodzka 42
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Agnostic Front / foto: materiały prasowe

Galicja Productions zaprasza na koncert Agnostic Front, jednego z czołowych przedstawicieli nowojorskiej sceny hardcore! 

Po swoich wyjątkowo udanych, majowych koncertach nowojorczycy z Agnostic Front powrócą do Polski raz jeszcze. Tym razem zespół Vinnie'ego Stigmy i Rogera Mireta wystąpi 8 października w krakowskim klubie "Kwadrat".


Agnostic Front to czołowy przedstawiciel nowojorskiej sceny hardcore'owej, którego debiutancki longplay z 1984 roku "Victim in Pain" należy do klasyki gatunku. Muzycy  nadal promują "The American Dream Died", album, który został wydany w kwietniu tego roku. Nad jego produkcją czuwał Freddy Cricien z Madball, za miksy i mastering odpowiada Paul Miner z H2O. Na płytę trafiło szesnaście utworów - w jednym z nich, "Never Walk Alone", gościnnie wystąpili Freddy Cricien, Toby Morse z H20 oraz Lou Koller z Sick of It All.

Podczas trasy po Europie Agnostic Front towarzyszyć będą The Oldfirm Casuals i Coldside.

The Oldfirm Casuals / foto: materiały prasowe


The Oldfirm Casuals to grupa street punkowa założona przez gitarzystę i wokalistę legendarnego Rancid - Larsa Frederiksena i należy podkreślić fakt, że Lars po raz pierwszy w swojej długiej karierze odwiedzi Polskę.
Rancid tuż obok The Offspring i NOFX byli jednym z najważniejszych zespołów punkowych lat 90-tych wywodzącym się z wytwórni Epitaph. The Old Firm Casuals, to coś dla fanów dobrej oi muzyki, street punkowego brzmienia i ostrych gitarowych riffów, wywodzących się z klasyki gatunku.

Coldside to grupa old school hardcore z Florydy. Udzielają się w niej muzycy z takich formacji jak: Wardogs, Vietnom, and C.B.S/Lita Gray. Zespół pozostaje pod silnym wpływem kultury NYHC i jest wierny czasom, gdy granie hardcore było czymś więcej niż tylko muzyką. 
Hardcore widział wiele zmian, lecz Coldside jest jednym z niewielu zespołów, które pozostają wierne postawom i stylowi życia, od którego wszystko się zaczęło. Ciężkie riffy i mocne teksty kojarzą się przede wszystkim z podziemną sceną muzyczną.

Zespół Coldside: 
Tekst, zdjęcia i plakat reklamujący wydarzenie pochodzą od organizatora eventu - agencji koncertowej Galicja Productions.Komentarze