Krakowski koncert zespołu Apocalyptica zbliża się wielkimi krokami


fot. Romana Makówka


Finowie z zespołu Apocalyptica już 8 października zagrają koncert w Krakowie - grupa wystąpi w hali Wisły. Sprawdźcie, gdzie można kupić bilety na to niezwykłe wydarzenie.


APOCALYPTICA, Tracer
Kraków – 08.10.2015 – Hala Wisły, ul. Reymonta 22
Otwarcie wejść: 17:30 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 125zł, w dniu koncertu 140zł
Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Hard Rock Pub, ul. Grodzka 42
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Kup bilet nie wychodząc z domu TicketproWspaniały zespół, doskonała atmosfera. Rewelacyjny koncert. Jednym słowem - metal dla koneserów. 

Od powstania w 1993 roku, Apocalyptica łączy klasyczne formy i struktury muzyczne z elementami współczesnymi. W trakcie trwającej już ponad dwadzieścia lat kariery, muzycy zagrali ponad tysiąc koncertów i występowali w ponad pięćdziesięciu krajach! Po międzynarodowym sukcesie albumu z 2010 roku (“7th Symphony”) muzycy zaangażowali się w kilka różnych projektów. Wspólnie koncertowali m.in. z orkiestrą Avanti!, z którą wystąpili także w Polsce.
Kolejne albumy odnosiły sukcesy na całym świecie, a single podbijały listy przebojów, miedzy innymi dzięki kooperacji z gwiazdami pokroju Gavina Rossdale’a, Dave’a Lombardo czy Villego Valo. Ty razem sympatyczni Finowie odwiedzą Kraków, w ramach trasy, promującej album Shadowmaker, na którym raz pierwszy w swej historii wiolonczeliści zaprosili do współpracy tylko jednego wokalistę. 
Wybór padł na Franky’ego Pereza, do niedawna gitarzystę Scars of Broadway, mającego też za sobą epizod w zespole Slasha. Album znalazł się na sklepowych półkach 20 kwietnia 2015. Do produkcji krążka zespół zaprosił Nicka Raskulinecza, który ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Foo Fighters, Deftones czy Mastodon. „Shadowmaker” to najbardziej odważne dzieło w historii działalności Finów, doskonale przyjęte zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych. 


Plakat promujący wydarzenie:

fot. Galicja Productions

Zobaczcie teledysk do singla promującego album Shadowmaker - utworu Cold Blood:
--
Informacje o wydarzeniu - agencja koncertowa Galicja Productions.

Komentarze