Metallica też ma własne piwo!

fot. materiały prasowe
Zespół Metallica razem z firmą Budweiser wypuści limitowaną edycję własnego piwa. Trunek będzie dostępny w sprzedaży od 28 września 2015 roku, niestety będzie można go nabyć tylko w kanadyjskim Quebec.


Piwo zespołu Metallica zostanie wyprodukowane w 91 tysiącach puszek i będzie dostępne w sprzedaży tylko i wyłącznie w kanadyjskiej prowincji Quebec. Metallipiwo będzie można kupić w puszkach o pojemności 0,355ml.

 Piwo ma uczcić koncert zespołu Metallica w Colisee Pepsi – budynku, który po występie Hetfielda i S-ki 14 września przestał pełnić rolę hali koncertowo-sportowej. Trunek jest jednocześnie uhonorowaniem początku istnienia nowego kanadyjskiego obiektu – Centre Videotron – tym razem Metallica zagra w nim jako pierwsza.
„Jest nam bardzo miło, że Metallica bierze udział w tym wyjątkowym partnerstwie, które wyznacza początek Centre Videotron” – mówi  właściciel firmy produkującej piwo Budweiser, Labatt Brewing Company. 

Po koncercie zespołu, który odbędzie się 16 września 2015 roku w Centre Videotron fani będą mogli za darmo spróbować piwa zespołu. Będzie można także kupić wtedy piwo w większych ilościach.

 Jest to drugie piwo, które sygnuje zespół Metallica. Pierwsze – nazwane Metal Up Your Ass jest dostępne za pośrednictwem strony internetowej grupy. Natomiast ci, którzy nie mogą spróbować piwa Budweiser mogą zakupić piwo Alkoholica Beer ‘Em All polskiego zespołu Alkoholica grającego covery Metaliki.    

fot. materiały prasowe

Komentarze