Happysad - tańczymy w ŻORACH!

fot. Galicja Productions
Galicja Productions organizuje kolejny koncert zespołu Happysad.  Tym razem grupa wystąpi w listopadzie w Żorach. Jako support zagra Muzyka Końca Lata.
Happysad w akcji / fot. Romana Makówka

Happysad, Muzyka Końca Lata.Żory – 28.11.2015 – Miasteczko Westernowe TwinPigs
ul. Katowicka 24   
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 50zł, w dniu koncertu 60zł
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Miasteczko Westernowe TwinPigs – Kasy
Bilety z Ticketpro
Biuro Podróży CAPRI  Niepodległości 1 (Zielona Podkowa), Żory
oraz:
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro
LINK DO WYDARZENIA FB:
https://www.facebook.com/events/873939689342205/
Zespół happysad zaprasza na koncert:

Zaczyna się jesień, a wraz z nią kolejna trasa. Nazwaliśmy ją Tańczmy Tour, bo nie będziemy płakać, że nadszedł koniec lata. Będziemy się cieszyć. Jest ku temu kilka powodów. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy zespoły Muzyka Końca Lata oraz Bezsensu. I to powód numer jeden!

Happysad / fot. Romana Makówka

Z Muzyką Końca Lata przemierzyliśmy Polskę podczas Nostress Tour w 2006 roku i była to jedna z najciekawszych, najweselszych i najfajniejszych tras jakie przyszło nam zagrać. Teraz zamierzamy zrobić powtórkę i bawić się równie dobrze, tym bardziej, że zespół dorobił się już trzech płyt, krążka „The Best Of…”, a prace nad najnowszym materiałem są już na finiszu. Możemy więc liczyć na dużą dawkę tanecznego bigbitu i zapewne kilka nowych piosenek!
Drugi zespół dał się poznać nagrywając oryginalne covery naszych utworów, w których się zakochaliśmy. Wygląda na to, że wraz z chłopakami z Bezsensu mamy podobną wrażliwość, a zaznaczyć wypada, że nie mieliśmy jeszcze okazji, aby się bliżej poznać i pogadać w cztery oczy. Urzekli nas swoją nową płytą „Wszystko i nie tylko wszystko” i świetnymi teledyskami. Z wypiekami na twarzy czekamy na pierwszy wspólny koncert.
Jesteśmy skorzy do tańców, bo zespół happysad ma nowego, koncertowego członka. Do Maćka Ramisza, którego już Państwo znają, dołącza na tej trasie Misiek, grający z nami od kilku lat w sekcji dętej na saksofonie. Dzielnie pomagał nam przy komponowaniu nowego materiału, a koncertowo odpowiadał będzie za instrumenty dęte oraz klawisze.
Ważnym powodem do świętowania jest też X lecie naszej drugiej płyty czyli „Podróży z i pod prąd”. Nie chcieliśmy robić z tej okazji specjalnej trasy, ale kilka rzadko granych numerów wróci na pewno na jesienną setlistę.
Serdecznie zapraszamy na trasę, której sami nie możemy się doczekać i wobec której mamy duże oczekiwania;-)
-- Komentarze