Ozzy Osbourne poprowadzi program w TV

Ozzy Osbourne / foto strona muzyka

Legenda muzyki heavymetalowej – Ozzy Osbourne – ponownie zagości na ekranach telewizorów. Tym razem wokalista wraz ze swoim synem Jackiem będzie gospodarzem programu historycznego.Nie wszyscy wiedzą, o tym że Ozzy Osbourne interesuje się historią i ogląda głównie programy związane z tą właśnie tematyką. O tym, że razem z Jackiem Osbourne’em poprowadzi program historyczny na kanale History poinformował sam Ozzy podczas jednego z wywiadów.

„To taka parodia historii w wykonaniu ojca i syna. Pojechaliśmy do Stonehenge i tam spotkaliśmy człowieka, który stwierdził, że jest pieprzoną reinkarnacją króla Artura. Pojechaliśmy także do Bletchley Park, aby zobaczyć maszynę, której użył Alan Turing do łamania nazistowskich szyfrów” – powiedział Ozzy.Ci, którzy śledzili konta Ozzy’ego i Jacka na Facebooku i zastanawiali się, czy za zamieszczanymi przez nich zdjęciami z rodzinnej wycieczki do Stonehenge kryje się coś więcej teraz mają odpowiedź. Osbourne w wywiadzie wspomniał także, że razem z synem wybierają się na Górę Rushmore, aby sfilmować opuszczone silosy, w których Amerykanie trzymali rakiety Minuteman. Na razie nie wiadomo, kiedy program będzie emitowany.

Fani muzyka pamiętający go z czasów reality show Rodzina Osbourne’ów wiedzą jak może wyglądać program historyczny prowadzony przez Ozzy’ego i Jacka. Cóż, na pewno nie zabraknie tam humoru.Komentarze