PUNK FEST 2016 w Krakowie!

Galicja Productions po raz kolejny organizuje PUNK FEST w Krakowie. Sprawdźcie kto wystąpi w klubie Kwadrat i gdzie można nabyć bilety na to wydarzenie.


„Szanowi Państwo. Postanowiliśmy powrócić do sprawdzonej formuły Punk Festu. Jest to dla Nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja od samego początku swojego istnienia była niezwykle związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością. Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach. 
Mamy dla Was pierwsze niespodzianki związane z tym festiwalem: Włochaty po latach zagra znowu (cały koncert!!) z Paulusem. To pierwsza możliwość, by zobaczyć zespół w oryginalnym składzie po raz pierwszy od 2009 roku.  Zapraszamy na specjalny koncert ze specjalną setlistą.
Kolejną niespodzianką będzie koncert zespołu GAGA w składzie: Mirosław Malec (Smalec) – śpiew, gitara; Piotr Dobosz (Pietka) – gitara; Piotr Wołyniec (Broda) – perkusja, który zagra numery z płyty "Rebelia" z 1993 roku.
Więcej informacji już niebawem”.

- organizatorzy koncertu: Galicja Productions


Szczegóły dotyczące wydarzenia:

Punk Fest 2016

PUNK FEST 2016
Dezerter, Włochaty, Moskwa, GAGA, Karcer, The Bill, Fort BS, The Bastard, Psy Wojny, Cela nr 3. Garbate Aniołki.
Kraków – 12.03.2016 –  Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 15:00 Start: 16:00
Bilety przedsprzedaż 70zł, w dniu koncertu 80zł
Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Hard Rock Pub, ul. Grodzka 42
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

-- 

Komentarze