Jarocin Festiwal 2016: karnety w pierwotnej cenie do 15 lutego!

fot. materiały prasowe
Jeszcze dwa tygodnie potrwa sprzedaż karnetów na Jarocin Festiwal 2016 w pierwotnej cenie. Do 15 lutego można nabywać je po 240 złotych. Później podrożeją. Przedłużenie czasu trwania początkowej sprzedaży to ukłon w stronę fanów trzeciego zagranicznego headlinera imprezy, którego nazwę poznamy w nadchodzących dniach!


Jak poinformowała agencja Prestige MJM, która po raz drugi zorganizuje legendarny festiwal w Jarocinie, w związku z koniecznością nieznacznego opóźnienia ogłoszenia następnej zagranicznej gwiazdy Jarocin Festiwal 2016, sprzedaż karnetów w promocyjnej cenie 240 zł została przedłużona do połowy lutego.

- Nie mamy wątpliwości, że kolejna informacja o tym, kto zasili tegoroczny line-up wzbudzi ogromne zainteresowanie szybkim zakupem festiwalowych wejściówek. Zdecydowaliśmy,  że fani tego artysty również powinni mieć szansę na nabycie karnetów w pierwotnej cenie – przyznaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Informacja o wydłużeniu okresu sprzedaży wejściówek po 240 złotych bez wątpienia ucieszy wszystkich tych, którzy planowali sprezentować festiwalowy karnet ukochanej osobie, w związku ze zbliżającym się Dniem Zakochanych (14 lutego). Nie od dziś wiadomo bowiem, że bilet na koncert lub festiwal to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników muzyki.

 - Tygodnie poprzedzające Walentynki to zawsze okres dynamicznej sprzedaży biletów na koncerty. Wszyscy zakochani fani mocniejszych brzmień będą więc mieli nadal możliwość sprezentowania najbliższym karnetów na jarociński festiwal w tańszej cenie – dodaje Janusz Stefański z Prestige MJM.

Jarocin Festiwal 2016 odbędzie się w dniach 7 – 9 lipca 2016. Wśród dotychczas ogłoszonych zagranicznych gwiazd nadchodzącej edycji znalazły się formacje: Slayer oraz Five Finger Death Punch. Pierwsi reprezentanci polskiej sceny to z kolei zespoły: TSA, Luxtorpeda, Farben Lehre oraz Oberschlesien.

Trzydniowe karnety w cenie 240 zł można nabywać do 15 lutego poprzez stronę: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. W drugiej połowie lutego cena wejściówek wzrośnie.

-- informacja prasowa: Prestige MJM. 

Komentarze