Urszula – The Best Of w Krakowie

fot. materiały prasowe
18 marca w krakowskim klubie Kwadrat wystąpi Urszula. Artystka podczas koncertu wykona swoje największe przeboje.Informacje dotyczące koncertu:


Bilety: 

Urszula
Kraków – 18.03.2016 –  Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 40zł, w dniu koncertu 50zł
Bilety do nabycia:
BILETY KOLEKCJONERSKIE:
Klub Pod Jaszczurami, Rynek Gł. 8
Klub Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Metal Shop, ul. Długa 17
Klub Dziekanat, ul. Pędzichów 23
Loch Ness Pub, ul. Warszawska 15
Hard Rock Pub, ul. Grodzka 42
Bilety z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro


fot. materiały prasowe
Urszula to Artystka, której szerokiemu gronu odbiorców nie trzeba przedstawiać. Ta niezwykle zdolna wokalistka, urodzona w Lublinie, swoją aktywność muzyczną rozpoczęła w roku 1977 i od tamtej pory swoim talentem - potężnym głosem i urokiem osobistym, zjednuje sobie serca fanów w całym kraju.
Krakowski koncert Urszuli będzie wyjątkowym, gdyż Urszula zaśpiewa podczas niego swoje największe przeboje z przekroju kariery wokalnej. The Best of Urszula to niejako... The Best of Polish Music! 

Na piosenkach Urszuli wychowały się bowiem całe pokolenia Polaków. Żartowała, pocieszała, budziła w nas refleksje w smutnych czasach PRL-u, rozwinęła swoje artystyczne skrzydła w latach 90-tych i robi to nadal, w nie mniej trudnej rzeczywistości wolnego rynku. Jest jedną z największych ikon polskiej muzyki, zaś utwory Artystki weszły do kanonu rodzimej piosenki odmieniając go raz na zawsze.Urszula dzięki przebojom "Dmuchawce, latawce wiatr", "Konik na biegunach" czy "Na sen" weszła do historii polskiej muzyki i świadomości Polaków. 

Dziś nic się nie zmieniło, Urszula nadal daje niesamowicie dynamiczne i brawurowe koncerty. Mimo upływu lat nadal jest ikoną polskiej muzyki, najbardziej rozpoznawalną marką, czymś do czego my, Polacy jesteśmy przyzwyczajeni niemal od urodzenia. Piosenki takie jak "Malinowy Król", "Anioł wie" czy "Rysa na szkle" na stałe weszły do kanonu muzyki, zaś kolejne pokolenia potrafią je bez zastanowienia zaśpiewać.

W drugiej połowie lat 80 -tych oraz w kolejnej dekadzie Urszula, czyli naprawdę Urszula Kasprzak, była jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek oraz współpracowniczką Budki Suflera. W 2014 roku piosenkarka wydala płytę ubiegłym roku płytę upamiętniającą 30-lecie pracy artystycznej zatytułowaną "Wielki odlot 2 – Najlepsze 80".

Podczas 30-letniej kariery w swojej muzycznej kolekcji zgromadziła złote, platynowe i multiplatynowe płyty oraz niezliczone nagrody muzyczne.
Urszula zawładnie sceną w Krakowie, dając wyjątkowe show, pełne wspomnień i emocji. Zapowiada się niezwykłe widowisko przygotowane specjalnie dla wielbicieli dobrego brzmienia gitar i rockowych hitów. Urszula na stałe zapisała się w świadomości odbiorców, a dzięki wielkiej energii płynącej ze sceny zasłużyła na miano jednej z najlepiej prezentujących się na żywo piosenkarek w naszym kraju. 
Gwarancją znakomitego widowiska, które na długo pozostanie w pamięci widzów będą profesjonalizm, energia, niesamowity temperament oraz ogromna ilość przebojów i dynamika gwiazdy.
-- 

Komentarze