Zakopower Kolędowo już w przyszłym tygodniu w Krakowie

fot. Rafał Nowakowski
Już w najbliższą środę w Krakowie odbędzie się wyjątkowy, świąteczny koncert zespołu Zakopower. Można jeszcze nabyć bilety na to wydarzenie.

Okres świąteczno-noworoczny jest wyjątkowy. I my w tym czasie magii Świąt i Nowego Roku zapraszamy Państwa na urokliwy koncert. Już  6 stycznia usłyszą Państwo najpiękniejsze kolędy w wykonaniu zespołu Zakopower. Serdecznie zapraszamy do wspólnego kolędowania. 
Proponujemy Państwu niezapomniany wieczór - imprezę świąteczną, która na pewno zapadnie na długo w Państwa pamięci.
Wieczór kolędowy z zespołem Zakopower oraz Kapelą Sebastiana Karpiela Bułecki, to dwa różne, przeplatające się koncerty w czasie jednego wieczoru. Program to tradycyjne polskie kolędy i podhalańskie pastorałki ale zdziwiłby się ten, kto spodziewa się tylko klasycznych wykonań. Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce, basy podhalańskie, dudy) mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi. Będzie można zaśpiewać razem z Sebastianem i kolegami popularne kolędy, między innymi: „Gdy się Chrystus rodzi” czy „Przybieżeli do Betlejem” ale również posłuchać jak się dziś kolęduje na Podhalu.
"Śpiewanie kolęd sprawia wielką przyjemność. Są to piękne melodie, piękne kompozycje, wzruszające teksty" - zapewnia lider zespołu Sebastian Karpiel Bułecka.
Zapraszamy na sentymentalny, mocno osadzony w tradycji skalnego Podhala, ale i ze współczesnym rockowym zacięciem koncert kolędowy. Usłyszymy rozbudowane instrumentarium, począwszy od tradycyjnych skrzypiec, dudów podhalańskich, fujary słowackiej, po gitarę, perkusję, instrumenty perkusyjne, bas, czy właściwą jazzowi sekcje dętą. Wszystkie te elementy gwarantują, że słuchacz nie będzie się nudził. Program koncertu to tradycyjne polskie, podhalańskie kolędy, ale zdziwiłby się ten, kto spodziewa się tylko klasycznych wykonań. Utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu mieszają się z tymi energetycznymi, nowocześnie zaaranżowanymi, ale co najważniejsze naturalnymi, świeżymi bez sztucznego parcia na wymyślne nowatorstwo, co jest bardzo często spotykane przy interpretacji kolęd.
  
Zaproszenie od zespołu:


Szczegóły dotyczące koncertu:

ZAKOPOWER Kolędowo

ZAKOPOWER Kolędowo
Kraków – 06.01.2016 – Kijów Centrum al. Krasińskiego 34
Otwarcie wejść: 17:30 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż: 100zł, 90zł, 80zł, w dniu koncertu 120zł, 110zł, 100zł
Bilety do nabycia:
Kino Kijów
Bilety do nabycia tylko z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Kup bilet nie wychodząc z domu Ticketpro
Link do wydarzenia na FB:
https://www.facebook.com/events/1702262173328477/
Link do pliku video:
Download link
http://we.tl/D5kBr3WAa3

Link do wydarzenia na naszej www:
http://www.galicja.net/zakopower-koledowo/

-- 
Informacje: Galicja Productions

Komentarze