30 lat na scenie: Róże Europy, Kobranocka, Sztywny Pal Azji - DRUGI KONCERTZe względu na ogromne zainteresowanie koncertem Róż Europy, Kobranocki i Sztywnego Pala Azji w Krakowie Galicja Productions ma dla Was niespodziankę – 28 lutego odbędzie się drugi występ muzyków w klubie Kwadrat. Bilety już w sprzedaży.


Szczegóły dotyczące koncertu:


 Kraków – 28.02.2016 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 38zł, w dniu koncertu 45zł
Bilety wyłącznie z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Link do wydarzenia na www: http://www.galicja.net/kobranocka-roze-europy-sztywny-pal-azji-2/
Link do wydarzenia na FP: https://www.facebook.com/events/1032684030124228/30 lat na scenie: Róże Europy, Kobranocka, Sztywny Pal Azji

Trzy muzyczne ikony lat 80-tych na jednej, klubowej scenie. RÓŻE EUROPY, KOBRANOCKA i SZTYWNY PAL AZJI to za sprawą Ich wspólnego koncertu przywrócimy klimat tamtych lat i jarocińskiego festiwalu. 

Tych kapel nikomu nie trzeba przedstawiać, a ich hity śpiewane są do dziś. Niezorientowanym musimy napisać, że wtedy nie było internetu, youtube i telefonów komórkowych… Twórczość zespołów niosła się za sprawą przegrywanych kaset na Grundigach i śpiewanych piosenkach przy ognisku. W telewizji były dwa kanały w których było 20 minut Wideoteki, a przy życiu trzymał nas nieśmiertelny Marek Niedźwiecki z radiową Trójką i „Rozgłośnia Harcerska”. To tyle historii. Czas na powrót do przeszłości!


-- 

Komentarze