Koncert TERRIFIC SUNDAY już w tym tygodniu w Krakowie

fot. materiały prasowe
Już w tym tygodniu – 27 lutego – w klubie Piękny Pies odbędzie się koncert zespołu TERRIFIC SUNDAY. Jako support przed gwiazdą wieczoru zagra RADIOVIDMO.


Szczegóły dotyczące koncertu:

TERRIFIC SUNDAY, RADIOVIDMOKraków – 27.02.2016 –  Klub Piękny Pies ul. Bożego Ciała 9
Otwarcie wejść: 19:00 Start: 20:00
Bilety przedsprzedaż 20zł, w dniu koncertu 25zł
Bilety wyłącznie z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce
Terrific Sunday rozpoczął swoją podróż w Poznaniu wiosną 2013 r. Grupa porusza się w obrębie szeroko pojętej muzyki alternatywnej, łącząc rockowe riffy ze zgrabnymi refrenami. Zadebiutowali wydanymi własnym sumptem EP-kami „Terrific Sunday” i „Tonight”, które zostały ciepło przyjęte zarówno przez słuchaczy, jak i krytyków. To zainteresowanie oraz dobre koncerty podczas konkursów na festiwalach w Węgorzewie i Jarocinie pomogły w podpisaniu kontraktu z wytwórnią Sony Music Poland. Pierwszy longplay zespołu zatytułowany „Strangers, Lovers” ukazał się 9 października 2015 r. i promowały go single „Bombs Away” i „Streets Of Love”. Album wyprodukował Marcin Bors, który współpracował m.in. z takimi formacjami jak: Hey, Lao Che, Muchy, Pogodno.
Zespół miał już okazję zaprezentować się na kilku dużych festiwalach: Behind The Trees, Open'er, Orange Warsaw Festival.
A już w lutym rozpocznie się pierwsza trasa koncertowa Terrific Sunday „Strangers On Tour”, podczas której muzycy odwiedzą blisko 20 miast.

Terrific Sunday to:
Piotr Kołodyński – wokal, gitara
Stefan Czerwiński – bas, gitara
Maks Mikulski – gitara
Artur Chołoniewski - perkusja

Terriifc Sunday w sieci:
-- 

Komentarze