Przypominamy: 30 lat na scenie: Róże Europy, Kobranocka, Sztywny Pal Azji – dodatkowy koncert w Krakowie


Już za tydzień odbędzie się dodatkowy koncert zespołów: Kobranocka, Róże Europy i Sztywny Pal Azji w krakowskim klubie Kwadrat. Po wyprzedaniu wszystkich biletów na pierwszy występ (27 lutego) organizatorzy zdecydowali o zorganizowaniu drugiego koncertu dzień później w tym samym miejscu. Bilety wyłącznie do kupienia za pośrednictwem Ticketpro.


Szczegóły dotyczące koncertu:

Kobranocka, Róże Europy, Sztywny Pal Azji

Bilety:

Kraków – 28.02.2016 – Klub Kwadrat ul. Skarżyńskiego 1
Otwarcie wejść: 18:00 Start: 19:00
Bilety przedsprzedaż 38zł, w dniu koncertu 45zł
Bilety wyłącznie z systemu Ticketpro w sieci sklepów: EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.
Link do wydarzenia na www: http://www.galicja.net/kobranocka-roze-europy-sztywny-pal-azji-2/
Link do wydarzenia na FP: https://www.facebook.com/events/1032684030124228/

30 lat na scenie: Róże Europy, Kobranocka, Sztywny Pal Azji
Trzy muzyczne ikony lat 80-tych na jednej, klubowej scenie. RÓŻE EUROPY, KOBRANOCKA i SZTYWNY PAL AZJI to za sprawą Ich wspólnego koncertu przywrócimy klimat tamtych lat i jarocińskiego festiwalu. 

Tych kapel nikomu nie trzeba przedstawiać, a ich hity śpiewane są do dziś. Niezorientowanym musimy napisać, że wtedy nie było Internetu, youtube i telefonów komórkowych… Twórczość zespołów niosła się za sprawą przegrywanych kaset na Grundigach i śpiewanych piosenkach przy ognisku. W telewizji były dwa kanały w których było 20 minut Wideoteki, a przy życiu trzymał nas nieśmiertelny Marek Niedźwiecki z radiową Trójką i „Rozgłośnia Harcerska”. To tyle historii. Czas na powrót do przeszłości!

Komentarze