Serial „Vinyl” będzie emitowany w polskiej telewizji


Vinyl to serial stworzony przez wokalistę zespołu The Rolling Stones – Micka Jaggera i reżysera – Martina Scorsese. Produkcja będzie również emitowana w polskiej telewizji za pośrednictwem stacji HBO. Kiedy możemy się spodziewać emisji pierwszego odcinka?


Vinyl opowiada historię szefa wytwórni płytowej, który spośród wielu muzyków stara się znaleźć nieoszlifowany diament. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ losy jego firmy wiszą na włosku i tylko artysta, który może odnieść światowy sukces ma szansę uratować go od ruiny. Akcja dzieje się na przełomie lat 60. i 70. XX wieku.

W produkcji pojawi się syn Micka Jaggera – James, który wcieli się w rolę frontmana punkowej kapeli Nasty Bids. Pierwszy odcinek wspólnego dzieła Micka Jaggera, Martina Scorsese i Terence’a Wintera będzie wyemitowany na szklanych ekranach już 15 lutego o godzinie 3.00 w nocy (będzie trwał około dwóch godzin), następnie zostanie on wyemitowany jeszcze raz tego samego dnia – tym razem o godzinie 20.10. Kolejne odcinki będzie można oglądać w poniedziałki o godzinie już o stałej porze (20.10) na kanale HBO i HBO GO (serial składa się tylko z 10. odcinków). Jesteście ciekawi tej produkcji? Ja bardzo!

Paulina Łyszko

Komentarze