Tides From Nebula prezentuje pierwszy utwór z nadchodzącej płyty „Safeheaven”

fot. materiały prasowe
Zespół Tides From Nebula ujawnił pierwszy fragment nowego albumu Safeheaven. Singiel zapowiadający wydawnictwo nosi tytuł We Are The Mirror.

Po ponad dwóch latach od wydania poprzedniego albumu zespół Tides From Nebula powraca z nową płytą, która ukaże się 6 maja. Poniżej znajdziecie pierwszy fragment nadchodzącej płyty – utwór We Are The Mirror.Tides From Nebula tak opowiadają o nadchodzącym wydawnictwie:„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wydajemy kolejną płytę. Mamy za sobą emocjonujący czas pracy z wybitnymi producentami, od których bardzo dużo się nauczyliśmy. Dlatego uznaliśmy, że chcemy zmierzyć się z samodzielną produkcją nowego albumu. Proces jego powstawania był bardzo spontaniczny, bliższy temu z debiutu. Płyta jest jednak mroczniejsza i odważniejsza. Czujemy, że słychać, że nie jesteśmy już debiutantami.”

Zespół będzie promował album podczas dwóch tras koncertowych - europejskiej i polskiej. Na razie szczegóły nadchodzącego tournee nie są znane. Premiera płyty przewidziana jest na 6 maja 2016 roku nakładem Mystic Production.

Paulina Łyszko

Okładka płyty:

Tracklista:

1.     Safeheaven
2.     Knees To The Earth
3.     All The Steps I’ve Made
4.     The Lifter
5.     Traversing
6.     Colour Of Glow
7.     We Are The Mirror
8.     Home

Komentarze