Chainsaw Metal Slaughter vol. XXIV już w sobotę w Poznaniu


W najbliższą sobotę w poznańskim klubie U Bazyla odbędzie się Chainsaw Metal Slaughter vol. XXIV - podczas wydarzenia zagrają: Non Opus Dei, Bloodthirst, Martwa Aura, Ritual Bloodshed, koncerty. Na koncert zaprasza Left Hand Sounds. 


Noc złych duchów, sabatów czarownic i lubieżnych orgii zbiega się nieprzypadkowo z kolejną edycją imprezy pod szyldem Chainsaw Metal Slaughter – najdłużej odbywającej się cyklicznie imprezy metalowej w Poznaniu, goszczącej najlepsze formacje z gatunku thrash, death i black metalu. Na scenie Klubu U Bazyla tym razem zobaczymy:

Non Opus Dei – nonopusdei.bandcamp.com – black metal, Olsztyn:

Kwartet, który od ponad 15 lat wytycza ścieżkę ‘diabolical metalu’, jak sami określają swój styl., unikalny styl - trzeba zaznaczyć. Non Opus Dei to twór kompletny, muzycznie i lirycznie, wprowadzający do black metalu szereg ludycznych elementów, niekonwencjonalnych instrumentów i zawiłych aranżacji zamykających się w solidną całość. Ostatni album pt. ‘Diabeł’ – wydany w Witching Hour Productions w zeszłym roku – został zauważony jako jedno z najważniejszych wydawnictw na polskiej scenie.

 ‘Milk of Toads’ z płyty ‘Diabeł’:


Bloodthirst – bloodthirst.bandcamp.com – black/thrash metal, Poznań:

Poznańska załoga krocząca obrazoburczą ścieżką od 1999 roku po raz pierwszy zaprezentuje m.in. utwory z MCD ‘Glorious Sinners’ (premiera w Pagan Records 8.04.). Dziki, nieokrzesany czarny thrash metal dla fanów Kreator, Destroyer 666, Dissection i Necrophobic.

 ‘The Masterpiece of Lie’ z MCD ‘Glorious Sinners’: https://soundcloud.com/paganrecords/bloodthirst-the-masterpiece-of-lie

Martwa Aura – black metal, Poznań:

Zespół z Wielkopolski ze skromnym dorobkiem, niemniej z porządną już pozycją w podziemiu. W opozycji do wszelkich trendów rozsiewają atmosferę Śmierci od kilku lat mając na koncie split MC ze Szron oraz debiutancki album ‘Contra Mundi, Contra Vitae’. Ich niedawny, i jedyny jak na razie, występ przed Sacrilegium w Gdańsku pozostawił spory niedosyt wśród fanów BM.

 „Medytacja I” z płyty „Contra Mundi, Contra Vitae”:Ritual Bloodshed – black metal, Poznań:

Świeża black metalowa krew. Ich czarna sztuka przenosi słuchacza w świat wiedźm, koszmarów, starodawnych okultystycznych obrzędów w geście uwielbienia Diabła. Wśród ich inspiracji należy doszukiwać się Cultes Des Ghoules, Doombringer czy Behexen!

‘Katharsis’ z MCD ‘Ocean of Ashes’:


Szczegóły dotyczące wydarzenia:

Chainsaw Metal Slaughter vol. XXIV:
NON OPUS DEI, BLOODTHIRST, MARTWA AURA, RITUAL BLOODSHED
30.04.2016, Poznań, U Bazyla

 --
Informacja prasowa: Left Hand Sounds.

Komentarze