Już 28.06 Testament zagra we Wrocławiu


Knock Out Productions i Core-poration z przyjemnością informują: amerykańscy giganci thrash metalu wystąpią 28 czerwca we wrocławskim klubie Eter. Ze względu na termin i kwestie logistyczne koncert Testament we Wrocławiu będzie tzw. „early show” i zakończy się przed godziną 22:00. Informacje na temat suportu zostaną podane wkrótce.


Rok 2016 będzie dla zespołu wyjątkowo pracowity. Obecnie amerykańska formacja jest na trasie po Stanach Zjednoczonych ze Slayerem i Carcass, a wkrótce wyruszy do Europy. Testament zapowiada również nowy album. Następca wydanego w 2012 „Dark Roots of Earth” ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku. Wydawnictwo będzie najprawdopodobniej nosić tytuł „The Brotherhood of the Snake”. Pierwszy singiel z nowej płyty Testament powinien się ukazać na przestrzeni najbliższych tygodni.
Więcej o nowym albumie, swoich indiańskich korzeniach i scenicznym dowcipie zrobionym mu kiedyś przez Motorhead – frontman Testament, Chuck Billy opowiedział w wywiadzie dla HardrockHaven.net, który do posłuchania tutaj:
http://hardrockhaven.net/online/2016/03/audio-interview-with-chuck-billy...


Szczegóły koncertu:

TESTAMENT (USA) thrash metal:
W dwa upalne, czerwcowe wieczory 2015 roku fani thrash metalu przekonali się na własnej, spoconej skórze, jak wciąż potężną siłę rażenia ma ta muzyka. Przekonali się podczas dwóch koncertów Testament w Polsce, które cieszyły się tak wielkim zainteresowaniem rodzimych thrashmaniaków, że bilety zostały wyprzedane. Wtedy legendarny kwintet z Kalifornii wciąż promował wydaną w 2013 roku płytę "Dark Roots Of Earth", tym razem (mamy wielką nadzieję) zjawi się w Polsce już po premierze nowego albumu studyjnego.
Mistrzowie melodyjnego thrash metalu, mający w składzie miażdżącą sekcję rytmiczną Steve DiGiorgio – Gene Hoglan, na koncertach zawsze byli doskonali, a obecnie są po prostu bezlitosną maszyną do zabijania, którą niezmiennie kieruje potężny rozmiarami i głosem Chuck Billy. W 2016 roku Testament świętuje 30-lecie istnienia. Sprawcie, aby na długo zapamiętali te urodziny we Wrocławiu!
Sprawdź, jeśli lubisz: Exodus, Metallica, Overkill, Death Angel, Annihilator…
http://www.testamentlegions.com/
https://www.facebook.com/testamentlegions/
https://www.youtube.com/watch?v=l5Ibm8mjSek

Zagrają:

TESTAMENT (USA) thrash metal

Kiedy: 28 (wtorek) czerwca 2016
Gdzie: Wrocław @ Eter, ul. Kazimierza Wlk. 19
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety: www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)
Bilety systemowe:
TicketPro
Eventim

--
Informacja prasowa: Knock Out Productions. 

Komentarze