Nowa płyta Luxtorpedy już w sprzedaży

fot. Paulina Łyszko
Najnowszy album zespołu Luxtorpeda – MYWASWYNAS – miał swoją premierę 1 kwietnia i bynajmniej nie był to żart Prima Aprilisowy.


Czwarty, podwójny studyjny album zespołu Luxtorpeda zatytułowany – MYWASWYNAS – ukazał się 1 kwietnia 2016 roku nakładem wytwórni Universal Music Polska i zawiera 11 autorskich kompozycji grupy. Druga płyta to instrumentalne wersje utworów znajdujących się na pierwszym CD.

W sieci – na oficjalnym kanale YouTube Luxtorpedy – pojawiły się już wszystkie utwory, ponieważ zespół traktuje swoich fanów z zaufaniem i szacunkiem - nie chce, żeby wielbiciele grupy kupowali przysłowiowego kota w worku

Na stronie Universal Music Polska możemy przeczytać zapowiedź wydawnictwa: „Płyta zawiera 11 kompozycji, bardzo różnorodnych jednak wyjątkowo spasowanych w jedną spójną rockową całość. Tematyka i teksty to wiwisekcja człowieczeństwa, szczera, przejmująca, momentami dowcipna i lekka. Autorzy opowiadając o sobie, opowiadają również o Tobie, bo jak zaznaczają - różni nas tylko umiejętność napisania i wykrzyczenia tego co wspólnie odczuwamy i przeżywamy. To pełnokrwisty, treściwy, muzyczny krążek i pochłaniająca opowieść, po wysłuchani której możesz odnieść wrażenie, że być może napisano ją tylko i wyłącznie dla Ciebie”.

Okładka płyty:Tracklista MYWASWYNAS:

CD 1
1. Pozdrawiamy
2. Zerwali sieć
3. Jak husaria
4. Księgowy
5. Silnalina
6. Mynaswynas
7. Sódme
8. Mazanic
9. Iglo
10. Dziury po ospie
11. Imago
CD 2
Wersje Instrumentalne

Paulina Łyszko

Komentarze