Tarja prezentuje teledysk do „No Bitter End"

fot. kadr z wideo
Tarja Turunen w tym roku wyda aż dwa nowe wydawnictwa – pierwsze z nich, album The Brightest Void będzie prequelem zapowiedzianego na sierpień – The Shadow Self (oba wydawnictwa ukażą się za pośrednictwem wytwórni earMusic i Mystic Production) – zanim to jednak nastąpi zobaczcie nowy teledysk artystki zatytułowany No Bitter End pochodzący z nadchodzącego albumu The Brightest Void.

Na albumie The Brightest Void znajdzie się ponad 50. minut muzyki, czyli 9 premierowych kompozycji – w tym utwór No Bitter End. Tak sama Tarja wypowiada się na temat zawartości krążka: „Mam nadzieję, że The Brightest Void to miła niespodzianka do każdego z Was. Podczas długiego procesu nagrywania utworów na nową płytę, The Shadow Self, zdałam sobie sprawę, że jest tak wiele bliskich mi kawałków, że nie uda mi się zmieścić ich na jednym albumie. Tym razem postanowiłam nie zachowywać nic dla siebie i podzielić się wszystkim z fanami, którzy mnie wspierają. The Brightest Void to więcej niż przedsmak przed The Shadow Self. To 9 utworowa płyta, na której każdy odnajdzie wspólne elementy z The Shadow Self, ale również pełnoprawny i oddzielny album. Utwory z obydwu płyt będzie można usłyszeć podczas letnich festiwali i na mojej własnej trasie, w drugiej części roku. Miejcie oczy otwarte. Mamy dla Was więcej niespodzianek”. Premiera płyty The Brightest Void odbędzie się 3 czerwca 2016 roku. Wydawnictwo ukaże się nakładem: earMusic i Mystic Production. Zobaczcie teledysk promujący krążek:


Na razie szczegóły dotyczące drugiego wydawnictwa – płyty The Shadow Self - nie są znane. Tarja wystąpi podczas tegorocznego Przystanku Woodstock, gdzie zapewne wykona premierowy materiał. Poniżej okładka i tracklista płyty The Brightest Void.

Paulina Łyszko

Okładka i tracklista:


1. No Bitter End -Video Clip Version
2. Your Heaven And Your Hell - with Michael Monroe
3. Eagle Eye - with Chad Smith on drums
4. An Empty Dream
5. Witch Hunt
6. Shameless
7. House of Wax
8. Goldfinger
9. Paradise (What About Us) - New Mix of the collaboration with Within Temptation and Tarja

Komentarze