Zespół AKURAT prezentuje nowy klip!


Zespół AKURAT prezentuje nowy teledysk zwiastujący płytę Nowy Lepszy Świat, która ukaże się 9 września 2016 roku nakładem Mystic Production.Po czterech latach milczenia zespół Akurat pokazuje światu swoje najnowsze dzieło: zapowiadający płytę pt. Nowy Lepszy Świat utwór i teledysk pod tym samym tytułem. Klip znajduje się poniżej - UWAGA! Należy słuchać głośno:


Trzeba przyznać, że jest to prawdziwe „wejście smoka”! Akurat zaskakuje brzmieniem, doborem instrumentów, a przede wszystkim zmianą stylistyki. To prawdziwa muzyczna i wizerunkowa wolta. Nowy, muzyczny świat zespołu jest zdecydowanie szerszy, barwniejszy i, co zasługuje na podkreślenie, bezkompromisowy i odważny. Bez odcinania kuponów i zbędnych kalkulacji muzycy postanowili nagrać płytę, która odzwierciedla ich obecny charakter. Czy ten świat faktycznie jest / będzie lepszy?

Po ponad 20 latach działalności, zespół nie musi już nic nikomu udowadniać. Ugruntowana pozycja na polskiej scenie poparta jest również dojrzałością wykonawczą. Akurat na swoje koncerty ciągle przyciąga tłumy i mimo, że na przestrzeni lat skład zespołu kilkukrotnie się zmieniał – dwie rzeczy pozostały niezmienne – energia oraz szczerość przekazu. Zespół z Bielska-Białej to nie lider, hit czy moda - to kolektyw zawodowych muzyków, w którym każdy świetnie opanował swój fach, nie tracąc przy tym charakteru oraz radości z bawienia się muzyką.

Nowy Lepszy Świat nagrany został w Red House Studio, gdzie realizacją sesji zajął się Piotr Mędrzak. Produkcję płyty powierzył znanemu ze świeżych pomysłów Agimowi Dzeljilji. Teledysk powstawał przez dwa dni w fabrykach Śląska i Zagłębia, a stworzyła go ekipa Kopaniszyn Studio. Płyta Nowy Lepszy Świat ukaże się 9 września 2016 dzięki Mystic Production.

Zespół udostępnił nowy utwór do ściągnięcia w formie mp3: https://drive.google.com/file/d/0B-HJTbZbFgG6d0FVWkMtSGZ0RG8/view?usp=sharing  

--
Informacja prasowa od: Mystic Production.


Komentarze