Antimatter na czterech koncertach w Polsce!


Antimatter wracają do Polski na cztery koncerty: Łódź (22.05), Bielsko-Biała (23.05), Wrocław (24.05) i Szczecin (26.05). Informację o tym, gdzie można nabyć bilety znajdziecie w linku poniżej.Antimatter został założony w Liverpoolu w 1998 r. przez Micka Mossa, obecnego lidera formacji, oraz Duncana Pattersona, wcześniejszego basistę i autora tekstów Anathemy. Muzycznie zespół balansuje między rockiem progresywnym i trip-hopem, wzbogacając kompozycje klimatycznymi, poetyckimi tekstami. 

Antimatter Stillborn Empires:Zespół wydał sześć płyt - ostatnia, The Judas Table ukazała się w październiku 2015 r. tego nakładem Prophecy Productions zdobywając bardzo przychylne recenzje, również w Polsce. Antimatter koncertował wielokrotnie w naszym kraju, występując m.in na festiwalu Castle Party.

Polska część trasy obejmie cztery miasta:
22.05, Łódź, Łódźki Dom Kultury
23.05, Bielsko-Biała, RudeBoy 
24.05, Wrocław, Liverpool

Mick Moss, lider Antimatter, przygotował dla polskich fanów zaproszenie na koncerty:

26.05, Szczecin, Browar

W trasie Anglikom towarzyszyć będą dwie polskie kapele: pochodzący z Trójmiasta Tranquilizer, oraz krakowski Nonamen. 
Tranquilizer porusza się w klimatach trip-hop, experimental, minimalistic, alternative, psycho pop, tworząc hybrydę klimatycznych i przejmujących dźwięków. Na czele zespołu stoi wokalistka Luna Bystrzanowska, w jego skład wchodzą muzycy związani z takimi wykonawcami jak Blindead, Lion Shepherd czy Nowa Ziemia.
Nonamen gra muzykę łączącą elementy progresywnego metalu i postmetalu.  Znakiem rozpoznawczym Nonamen jest zadziorny wokal Edyty połączony z dźwiękami skrzypiec Marty. Nonamen wydał dwie płyty - ostatnia, Obesssion miała premierę w 2014 r. 
W Szczecinie jako gość specjalny wystąpi Lebowski (http://www.lebowski.pl/).
Bilety w cenie 40 zł (przedsprzedaż) oraz 50 zł (w dniu koncertu) dostępne są w klubach oraz w sprzedaży internetowej.

Komentarze