DHG i Diskord zagrają w Poznaniu!


19 czerwca w poznańskim klubie U Bazyla zagrają DHG i Diskord. Na koncert zapraszają Left Hand Sounds i Killtown Bookings.

Dødheimsgard / DHG (Oslo, Norwegia):

Najpierw wciągnęli Black Metal na norweskie sztandary, by po latach te sztandary wyrzucić. Niezależnie jednak od prezentowanego oblicza, Dødheimsgard nadal pała miłością do osiągania w swej muzyce kolejnych ekstremów. Sama zaś nazwa zespołu Vicotnika uchodzić może za synonim absolutnego artystycznego wyzwolenia, choć niejednokrotnie osiąganego skrajnymi metodami. Wydana w zeszłym roku, piąta płyta „A Umbra Omega” jest dla twórców kultowego „Kronet til konge” i przełomowego „Supervillain Outcast” kolejnym krokiem na ścieżce do całkowitego szaleństwa. Czy kryje się w nim metoda? Przekonasz się już 19 czerwca na własnej skórze.
Dla fanów: Mayhem, Darkthrone, Virus, Aborym, Blut Aus Nord, Thorns

„The Unlocking” z płyty „A Umbra Omega”:Diskord (Oslo, Norwegia):

Partnerami koncertowego szaleństwa DHG będą podczas trasy „A Shadow over Europe” ich krajanie z Diskord. Gęsty, zawiły i kompozycyjnie pogmatwany death metal w wykonaniu tego trio zjednał mu zwolenników pod wieloma szerokościami geograficznymi. Totalna dzikość zderzona z potęgą intelektu – tak w telegraficznym skrócie można scharakteryzować ostatni minialbum Diskord, pt. „Oscillations”.
Dla fanów: Gorguts, Atheist, Deathspell Omega

„A Downward Spire":Szczegóły dotyczące koncertu:


Dødheimsgard / DHG + Diskord
19.06., U Bazyla, Poznań
bilety: 45pln (przed wejściem)

Komentarze