Equilibrium na dwóch koncertach w Polsce!


Equilibrium zagra dwa koncerty w Polsce – 28 września w krakowskim klubie Kwadrat i dzień później w Warszawie (Progresja). Jako support wystąpi Heidevolk. Na koncerty zaprasza Knock Out Productions.


EQUILIBRIUM (Niemcy) epicki folk metal:

Bawaria to nie tylko Oktoberfest i Bayern Monachium. To również jedna z najbardziej cenionych załóg folkmetalowych. Equilibrium istnieje już ponad 15 lat i zjeździł z koncertami niemal cały świat, goszcząc również w naszym kraju. Wodzem kapeli jest niezmiennie od 2001 roku gitarzysta, klawiszowiec i główny kompozytor René Berthiaume, którego nie powstrzymały nawet poważne zmiany kadrowe, do jakich doszło w zespole w minionych latach. Wciąż tworzy potężne, epickie, skoczne kompozycje, w których tekstach opowiada historie oparte często na starogermańskich mitach i legendach. Historie owe śpiewane są przez wokalistę Roberta Dahna w języku Goethego. Można przy tej muzie niesamowicie się wyszaleć, bo energii jest w niej nieprawdopodobna dawka.

Sprawdź, jeśli lubisz: Ensiferum, Finntroll, Eluveitie, In Extremo, Turisas…
https://equilibrium-metal.net
https://web.facebook.com/equilibrium
HEIDEVOLK (Holandia) folk metal:

Holandia prędzej fanom metalu kojarzy się z death metalem niż z folkową odmianą ciężkiego grania, ale i taką muzykę w krainie tulipanów i heinekena tworzyć umieją. A na pewno umie to robić załoga zwąca się Heidenvolk, goszcząca u nas ledwie parę miesięcy temu. Muzyka zespołu to dużo melodyjnych gitar oraz wokalnych harmonii. Śpiewają w ojczystym języku, podkreślając stanowczo, że stronią od polityki i nie należy w ich tekstach doszukiwać się jakichkolwiek z nią skojarzeń. Heidenvolk wciąż promować będzie wydany u progu wiosny 2015 roku krążek "Velua". Na jego bonusowej wersji znalazły się znakomite covery, między innymi "Immigrant Song" Led Zeppelin i "Rebel Yell" Billy'ego Idola, zrobione z folkowym sznytem. Koniecznie sprawdźcie!

Sprawdź, jeśli lubisz: Tyr, Metsatoll, Turisas, Ensiferum, Otyg...
http://www.heidevolk.com
https://web.facebook.com/heidevolkofficialKto zagra:
EQUILIBRIUM (Niemcy) epicki folk metal
+
Heidevolk (Holandia) folk metal
Kiedy: 28 września (środa) 2016
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż; 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Kiedy: 29 września (czwartek) 2016
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż; 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety kolekcjonerskie:
http://knockoutprod.net/sklep/


Komentarze