Koncertowy rozkład jazdy: Suicidal Tendencies w Krakowie


Już w poniedziałek Suicidal Tendencies razem z Dave’em Lombardo za zestawem perkusyjnym wystąpią w krakowskim klubie Kwadrat. Znamy już rozpiskę czasową wydarzenia.

Rozkład jazdy:

18:30 Wejście
19:00-19:30 Tester Gier
19:50-20:20 Terrordome
20:50-… SUICIDAL TENDENCIES

Line up:

SUICIDAL TENDENCIES (USA) crossover, thrash, hardcore:

To jedna z tych kapel, których koncertu nigdy nie zapomnisz. Dynamit na scenie, gigantyczna charyzma Mike’a Muira, wspaniałe umiejętności jego kumpli instrumentalistów, składają się na niesamowity show, w którym jest miejsce na crossover, którego Suicidal Tendencies są współtwórcami, thrash metal oraz soczysty hardcore. Kalifornijska grupa jest na scenie już od 35 lat, na koncie ma tak niezapomniane albumy jak „Join The Army”, czy „Lights…Camera…Revolution!” i hity kalibru “Trip At The Brain", „Institutionalized”, „Possessed To Skate”, „You Can't Bring Me Down”, „War Inside My Head”. Pomimo długiego stażu Suicidal Tendencies nic nie traci na jakości, zaś Mike w swoich tekstach nie złagodniał nawet odrobinę i wciąż bezlitośnie piętnuje złe rzeczy, które dzieją się na świecie. Zawsze szczerzy w swym przekazie i zawsze niesamowici na scenie. Jedna z tych kapel, które trzeba choć raz w życiu zobaczyć na żywo.
Sprawdź, jeśli lubisz: D.R.I., Anthrax, Municipal Waste, Cro-Mags, Dr. Living Dead!...
TERRORDOME (Kraków, Polska) thrash metal, crossover:

Duchowi bracia Testera Gier są od nich znacznie starsi, bo powstali w 2005 roku w Krakowie. Ten czas pamiętają w kapeli tylko dwaj muzycy, Uappa Terror (gitara, wokal) oraz Mekong MinEtaur (perkusja). Terrordome łączy z testerami z całą pewnością pokręcony humor i dystans do siebie, a także zamiłowanie do żenienia thrash metalu, speed metalu, hardcore’a i punka. Sami określają to, co grają jako brutal crossover thrash, zaś ich inspiracje obejmują między innymi Razor, Nuclear Assault, Slayer, Cryptic Slaughter, S.O.D., Vio-lence, Evildead.

Terrordome w ostatnich latach dość regularnie koncertuje i nagrywa. Wraz z Testerem Gier supportowali w Polsce D.R.I., a jeśli chodzi o wydawnictwa, to w 2015 roku sprezentowali nam dług ograj o dość wymownej nazwie „Machete Justice”, a w roku 2016 parę numerów na split z Chaos Syndrome, zatytułowany „Intoxicunts”, w tym cover Metalliki.

Sprawdź, jeśli lubisz: Violator, Hirax, Slayer, Exumer, Lich King...
http://terrordome.net.pl
https://web.facebook.com/terrordomebandTESTER GIER (Sosnowiec, Polska) speed thrash metal, crossover:

Skoro mają taką nazwę, wiadome jest, że powstali w XXI wieku, w którym posada testującego gry poza frajdą, daje również niezłą kasę.
Tester Gier zaczął działać w Sosnowcu w 2012 roku i testować uszy tych, którzy cenią połączenie speed thrashu spod znaku Cryptic Slaughter, Municipal Waste i Wehrmacht z crossoverem. Spośród pięciu kolesi tworzących kapelę, paru ma za sobą staż w Świniopasie, inni w Soul Collector czy Terrordome. Mogą się pochwalić supportowaniem chociażby legendarnych „imbecyli” z D.R.I.
Tester Gier to duża dawka pokręconego humoru i spory dystans do siebie. Na żywo miażdżą i zobaczyć ich po prostu trzeba! W 2016 roku zespół uraczył nas singlem o wymownym tytule „Headbanger”, zaś w poprzednim wydali duży materiał o tytule „Muzyka przeciwko przeglądom muzycznym”.
Sprawdź, jeśli lubisz: S.O.D., Municipal Waste, Świniopas, Nuclear Assault, D.R.I….
https://web.facebook.com/xtestergierx
http://txgx.bandcamp.com
Kto zagra:
SUICIDAL TENDENCIES (USA) crossover, thrash, hardcore
+
Terrordome (Kraków) thrash metal, crossover
Tester Gier (Sosnowiec, Polska) speed thrash metal, crossover
Kiedy: 30 (poniedziałek) maja 2016
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, Skarżyńskiego 1
Bilety: 90 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety: http://www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)
Bilety systemowe:
TicketPro
Eventim

Paulina Łyszko

--
Informacja prasowa: Knock Out Productions.

Komentarze