Rozkład jazdy koncertu Girugamesh


Girugamesh po 12 latach kariery kończy działalność. Grupa zagra jeden z ostatnich koncertów w krakowskim klubie Kwadrat 24 maja. Znamy rozpiskę czasową wydarzenia.

Rozpiska czasowa koncertu prezentuje się następująco:
17:00 wejście VIP
18:00 drzwi
20:00 Girugamesh

Szczegóły koncertu w Krakowie:

GIRUGAMESH (Japonia) j-rock, nu-metal, metal alternatywny:
Fani japońskiego, ostrego grania mają powody do radości, ponieważ po raz kolejny zawita do nas wspaniała załoga Girugamesh. Satoshi (wokal), Nii (gitara), ShuU (gitara basowa) oraz Яyo (perkusja) kilka lat temu promowali w Polsce album "Monster". Ich wizyta w krakowskim "Kwadracie" związana będzie z zapowiadanym niedawno mini-albumem "Chimera". Kto już miał okazję widzieć Girugamesh na żywo wie, czego się spodziewać. Tych, którzy z Japończykami zetkną się po raz pierwszy w sytuacji koncertowej informujemy, że mogą się spodziewać absolutnie niesamowitego połączenia nu-metalowych riffów, agresywnej elektroniki w stylu Prodigy, skreczów oraz zarówno ostrych, jak popowo wręcz melodyjnych wokali.

Girugamesh zaczynał w nurcie visual kei (w bardzo dużym uproszczeniu, japońska odmiana glamu w sensie wizualnym), grał dość mroczne piosenki, w których poruszał mroczne tematy. Dziś kwartet z Chiby częściej porusza się w weselszych, optymistycznych klimatach. I ma wielki dryg do pięknych melodii. Koniecznie sprawdźcie ich na żywo!

Kto zagra:
GIRUGAMESH (Japonia) metal alternatywny, nu metal

Kiedy: 24 (wtorek) maja 2016
Gdzie: Kraków @ Kwadrat, Skarżyńskiego 1
Bilety: 100 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety: www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)
Bilety systemowe:
TicketPro
E-Bilet
Eventim
Muno.pl / Biletomat


Paulina Łyszko

Komentarze