Wolf Hoffmann (ACCEPT): szczegóły dotyczące solowego wydawnictwa


Gitarzysta zespołu ACCEPT – Wolf Hoffmann – niebawem wyda swój drugi solowy album. Headbangers Symphony ukaże się na rynku wydawniczym 1 lipca nakładem wytwórni Nuclear Blast. Zobaczcie okładkę i tracklistę płyty.


Wolf Hoffmann wydaje kolejny solowy album! Wydawnictwo będzie zatytułowane Headbangers Symphony i będzie zawierać 11 kompozycji. Na płycie znajdą się utwory muzyki klasycznej w heavymetalowej aranżacji muzyka.

Tak gitarzysta wypowiada się na temat nowego projektu: „Zawsze włączałem muzykę klasyczną do mojego komponowania z ACCEPT, szczególnie przy Metal Heart, ale ciągle czułem, że jest dużo więcej, co mogę zrobić, a nie chciałem obciążać ACCEPT i zmuszać w jakikolwiek sposób. Zawsze wiedziałem, że mogę zrobić z tego całą płytę i tak narodził się pierwszy album – Classical. Nawet dzisiaj fani mówią mi, że nadal go słuchają, dlatego fantastycznie będzie zrobić jeszcze jeden”.

Headbangers Symphony ukaże się na rynku wydawniczym 1 lipca 2016 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast. Poniżej znajdziecie okładkę i tracklistę płyty.


      Okładka i tracklista Headbangers Symphony:
      01. Scherzo (L. v. Beethoven)
02. Night On Bald Mountain (M. Mussorgsky)
03. Je Crois Entendre Encore (G. Bizet)
04. Double Cello Concerto In G Minor (A. Vivaldi)
05. Adagio (T. Albinoni)
06. Symphony No. 40 (W. A. Mozart )
07. Swan Lake (P. Tchaikovsky)
08. Madame Butterfly (G. Puccini)
09. Pathétique (L. v. Beethoven)
10. Meditation (J. Massenet)
11. Air On The G String (J. S. Bach)Paulina Łyszko

Komentarze