Ennio Morricone ponownie w Polsce!


Ennio Morricone ponownie wystąpi w Krakowie. 6 lutego 2017 roku dyrygent wraz z Czeską Narodową Orkiestrą Symfoniczną zagra koncert w ramach trasy 60 Years Of Music World Tour.

„Koncert tego wybitnego włoskiego muzyka w Krakowie to część jego światowej trasy, która została zaplanowana dla uczczenia 60 lat pracy Morricone, jako kompozytora i dyrygenta. Poprzednia europejska trasa Maestro w 2014 roku zgromadziła na koncertach łącznie ponad 350 tysięcy widzów. Ennio Morricone skomponował muzykę do ponad 500 filmów kinowych i telewizyjnych oraz ponad 100 niezależnych dzieł. Te, które najbardziej utkwiły w pamięci słuchaczy to: Pewnego razu na Dzikim ZachodzieDawno temu w Ameryce, Za garść dolarówNietykalni oraz Misja” – zapowiada Eventim.pl.

Zapytany o nadchodzącą trasę Maestro powiedział:
„Czuję się niezwykle zaszczycony wyrazami uznania, które otrzymałem w ciągu ostatniego roku. Te wszystkie nagrody, miłe słowa ze strony kolegów po fachu, przygoda z Quentinem Tarantino, a przede wszystkim radość z bezpośredniego kontaktu z publicznością, która tak tłumnie przybywała na moje koncerty. Czekam na dzień, kiedy znów ruszę w trasę i będę wykonywać muzykę na żywo.”

Bilety możecie kupić TUTAJ.

Paulina Łyszko
  

Komentarze