Running Wild zapowiada nowy album!


Zespół Running Wild zdradził pierwsze szczegóły dotyczące nowego wydawnictwa. Poznajcie tytuł, tracklistę i datę premiery nowego albumu.

Nowy album niemieckiej legendy – zespołu Running Wild – będzie nosił tytuł Rapid Foray i ukaże się na rynku wydawniczym 26 sierpnia 2016 roku nakładem wytwórni SPV GmbH – w Polsce dzięki Mystic Production. Krążek będzie można nabyć w formatach CD i LP.

Ostatni studyjny krążek grupy – Resilient – ukazał się trzy lata temu. Lider formacji – Rolf Kasparek – tłumaczy, dlaczego trwało to tak długo: „Ze względu na kłopoty z ramieniem byłem unieruchomiony przez ponad 12 miesięcy, od wiosny 2014 roku, a to opóźniało prace nad nowym materiałem. Potem musiałem się przygotować na nasz koncert na Wacken. Teraz z przyjemnością mogę zapowiedzieć nowe bardzo mocne wydawnictwo, dla wszystkich fanów Running Wild”. Rolf zapewnia, że będzie to jedno z najbardziej zróżnicowanych wydawnictw grupy: „Nowe kawałki są bardziej złożone niż na naszych 2 poprzednich wydawnictwach” mówi Kasparek.

Produkcją nowego albumu Running Wild zajęli się Rolf Kasparek i Niki Nowy (Nowy odpowiada również za miks i mastering wydawnictwa). Okładka płyty Rapid Foray bazuje na wykonanym przez Kasparka zdjęciu, któremu wygląd olejnego obrazu został nadany przez Jensa Reinholda znanego z Virgin Steele oraz Freedom Call.

Tracklista:

01. Black Skies, Red Flag
02. Warmongers
03. Stick To Your Guns
04. Rapid Foray
05. By The Blood In Your Heart
06. The Depth Of The Sea – Nautilus (instrumental)
07. Black Bart
08. Hellestrified
09. Blood Moon Rising
10. Into The West
11. Last Of The Mohicans


Paulina Łyszko

Komentarze