Testament: koncertowy rozkład jazdy


Znamy już czasowy rozkład wrocławskiego koncertu Testament i… wiemy, kto zagra jako support przed gwiazdą wieczoru - przed Testamentem zaprezentuje się thrashmetalowa grupa – Raging Death.


Rozkład jazdy tego wydarzenia prezentuje się następująco:
18:30 - Doors
19:30-20:05 Raging Death
20:30-… TESTAMENTTESTAMENT (USA) thrash metal:

W dwa upalne, czerwcowe wieczory 2015 roku fani thrash metalu przekonali się na własnej, spoconej skórze, jak wciąż potężną siłę rażenia ma ta muzyka. Przekonali się podczas dwóch koncertów Testament w Polsce, które cieszyły się tak wielkim zainteresowaniem rodzimych thrashmaniaków, że bilety zostały wyprzedane. Wtedy legendarny kwintet z Kalifornii wciąż promował wydaną w 2013 roku płytę "Dark Roots Of Earth", tym razem (mamy wielką nadzieję) zjawi się w Polsce już po premierze nowego albumu studyjnego.

Mistrzowie melodyjnego thrash metalu, mający w składzie miażdżącą sekcję rytmiczną Steve DiGiorgio – Gene Hoglan, na koncertach zawsze byli doskonali, a obecnie są po prostu bezlitosną maszyną do zabijania, którą niezmiennie kieruje potężny rozmiarami i głosem Chuck Billy. W 2016 roku Testament świętuje 30-lecie istnienia. Sprawcie, aby na długo zapamiętali te urodziny we Wrocławiu!

Sprawdź, jeśli lubisz: Exodus, Metallica, Overkill, Death Angel, Annihilator…
http://www.testamentlegions.com/
https://www.facebook.com/testamentlegions/


RAGING DEATH (Żory, Polska) thrash metal:


Zespół tworzy dwóch zawodników znanych z Testera Gier i jeden z Terrordome, już choćby z tego powodu warto zwrócić uwagę na tę załogę z Żor. Choć jest powód dla fanów thrash metalu o wiele istotniejszy – Raging Death wspaniale odświeża tradycję oldschoolowego thrashu, przede wszystkim zza naszej zachodniej granicy. Michał, Dawid i Piotrek oddają kapitalny hołd temu, co przed lat stworzyło wspaniałą scenę thrashmetalową na Starym Kontynencie, czyli dokonaniom Destruction, Angel Dust, Assassin, Deathrow, Kreator, Vendetta, Tankard, i wielu, wielu innych. Genialnie uczynili to na debiutanckiej płycie z 2015 roku, zatytułowanej tak samo jak zespół. Jeżeli lubicie poszaleć w circle picie, trudno sobie wymarzyć lepszy podkład po tę zabawę niż muzyka Raging Death. Przyjdźcie i sprawdźcie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Exodus, Kreator, Vendetta, Tankard…
http://ragingdeathmerch.8merch.com
https://web.facebook.com/RagingDeathPL

Zagrają:
TESTAMENT (USA) thrash metal
+
Raging Death (Żory, Polska) thrash metal
Kiedy: 28 (wtorek) czerwca 2016
Gdzie: Wrocław @ Eter, ul. Kazimierza Wlk. 19
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions
Bilety: www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)
Bilety systemowe:
TicketPro
Eventim
Komentarze