Wolf Hoffmann (ACCEPT): posłuchaj pierwszego kawałka z nadchodzącej solowej płyty


Solowa płyta gitarzysty zespołu ACCEPT – Wolfa Hoffmanna – zatytułowana Headbangers Symphony ukaże się na rynku wydawniczym nakładem wytwórni Nuclear Blast 1 lipca 2016 roku. Posłuchajcie pierwszego utworu z nadchodzącego krążka – zatytułowanego Scherzo.

Drugi solowy album Wolfa Hoffmanna zatytułowany Headbangers Symphony ukaże się 1 lipca i będzie zawierać 11 kompozycji. Na płycie znajdą się utwory muzyki klasycznej w heavymetalowej aranżacji muzyka. Pierwszego utworu – kawałka Scherzo (skomponowanego przez L.V Beethovena) – możecie posłuchać poniżej.Tak gitarzysta wypowiada się na temat nowego projektu: „Zawsze włączałem muzykę klasyczną do mojego komponowania z ACCEPT, szczególnie przy Metal Heart, ale ciągle czułem, że jest dużo więcej, co mogę zrobić, a nie chciałem obciążać ACCEPT i zmuszać w jakikolwiek sposób. Zawsze wiedziałem, że mogę zrobić z tego całą płytę i tak narodził się pierwszy album – Classical. Nawet dzisiaj fani mówią mi, że nadal go słuchają, dlatego fantastycznie będzie zrobić jeszcze jeden”.


Headbangers Symphony ukaże się na rynku wydawniczym 1 lipca 2016 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast. Poniżej znajdziecie okładkę i tracklistę płyty.01.  Scherzo (L. v. Beethoven) 
      02. Night On Bald Mountain (M. Mussorgsky)
03. Je Crois Entendre Encore (G. Bizet)
04. Double Cello Concerto in G Minor (A. Vivaldi)
05. Adagio (T. Albinoni)
06. Symphony No. 40 (W. A. Mozart )
07. Swan Lake (P. Tchaikovsky)
08. Madame Butterfly (G. Puccini)
09. Pathétique (L. v. Beethoven)
10. Meditation (J. Massenet)
11. Air On The G String (J. S. Bach)


Paulina Łyszko

Komentarze