Dirk Verbeuren oficjalnie perkusistą Megadeth


Nowym perkusistą Megadeth został Dirk Verbeuren, zespół potwierdził tę informację za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. 


Informacja o oficjalnym dołączeniu Verbeurena pojawiła się na stronie internetowej zespołu Megadeth i portalach społecznościowych grupy. Zespół napisał:


"Wkład Chrisa Adlera w grupę będziemy odczuwać przez lata. Jego gra ożywiła Megadeth - podobnie jak doskonała sugestia - aby to właśnie Dirk Verbeuren bębnił dla nas. Ogromne podziękowania dla Chrisa, serdecznie witamy Dirka” – powiedział lider formacji, Dave Mustaine.

"Dave, David i Kiko, jestem wdzięczny za ciepłe przyjęcie i podekscytowany możliwością gry, i tworzenia muzyki z wami. Dziękuję Chrisowi za zarekomendowanie mnie Megadeth, a także za bezcenne wsparcie” – powiedział nowy perkusista formacji, Dirk Verbeuren.

"Dołączenie do ulubionego zespołu i przyłożenie się do jego powrotu na szczyt, było dla mnie zaszczytem i wielką przyjemnością. Spędziłem w grupie fantastyczny czas, począwszy od pisania, aranżowani i nagrywania nowego materiału, do koncertowania i budowania przyjaźni. Nie ma między nami żadnych spięć ani kłótni, żadnych ukrytych historii. Megadeth potrzebuje i zasługuje na pełnoetatowego bębniarza i choć chciałbym nim zostać, nie jestem w stanie przebywać w dwóch miejscach równocześnie. Jestem bardzo szczęśliwy w Lamb of God, ale również z faktu, że mogłem grać u boku moich bohaterów. Wciąż nie potrafię uwierzyć, że to wszystko się wydarzyło, zwłaszcza gdy przypominam sobie siebie jako dzieciaka słuchającego płyt Megadeth. A teraz jestem byłym muzykiem tego zespołu, jestem z tego bardzo dumny i wciąż będę największym fanem Megadeth” – powiedział Chris Adler.

Paulina Łyszko

Komentarze