NICK CAVE & THE BAD SEEDS: premiera „ONE MORE TIME WITH FEELING” na festiwalu w Wenecji!


Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji zostanie premierowo pokazany film One More Time With Feeling. Obraz towarzyszy premierze najnowszego krążka Nicka Cave’a & The Bad Seeds zatytułowanego Skeleton Tree.

Film Andrew Dominika „One More Time With Feeling”, który towarzyszy nowemu albumowi grupy Nick Cave & The Bad Seeds „Skeleton Tree”, będzie miał swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Po prestiżowym pokazie podczas weneckiej imprezy, 8 września odbędzie się pokaz filmu w kinach na całym świecie. Podczas tych dwóch wydarzeń będzie można po raz pierwszy usłyszeć utwory z albumu „Skeleton Tree” Nicka Cave'a & the Bad Seeds.

Film „One More Time With Feeling” miał opierać się na koncepcji wykonania na żywo nowych utworów Nicka Cave'a & the Bad Seeds, ale stał się czymś o dużo większym znaczeniu, po tym jak Dominik zagłębił się w tragiczne wydarzenia, które miały miejsce w trakcie powstawania i rejestracji płyty. Film jest surowym świadectwem artysty próbującego zmierzyć się z żałobą.

Film zostanie pokazany 8 września w ponad 650 kinach na całym świecie. W Polsce pokazy odbędą się w wybranych kinach sieci Multikino: Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż, Poznań 51, Rybnik, Koszalin , Zabrze, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Bydgoszcz, Szczecin, Łódź, Lublin, Katowice, Olsztyn i Rzeszów.

Album Nicka Cave'a & the Bad Seeds „Skeleton Tree” ukaże się następnego dnia - 9 września.

 Okładka wydawnictwa:
Komentarze