Suicidal Tendencies: tytuł nowej płyty


Zespół Suicidal Tendencies zdradził tytuł nadchodzącej płyty, która ma ukazać się 30 września 2016 roku. Na kolejnym krążku crossoverowej formacji na perkusji zagra Dave Lombardo.


 Nadchodzący – już 13. – studyjny krążek zespołu Suicidal Tendencies zostanie zatytułowany The World Gone Mad. Wydawnictwo ukaże się na rynku muzycznym 30 września bieżącego roku. Na płycie będziemy mogli usłyszeć grę Dave’a Lombardo, który gra także z Suicicdal Tendencies podczas tegorocznego tournee grupy (formacja w tym składzie zagrała między innymi 30 maja w krakowskim klubie Kwadrat). Partiami gitar zajął się Jeff Pogan.

„To jest ten styl! To Mike Muir i jego unikatowy styl – to jak komponuje i pisze teksty; ja to uwielbiam, naprawdę uwielbiam. Zabiera mnie to do korzeni, do czasów z punkowym duchem. Cieszę się, że mogę być tego częścią. Czuję się tutaj bardzo dobrze, jestem doceniany i okazuje się mi wiele szacunku. Świetnie się razem bawimy, spędzamy czas poza koncertami i jest to dla mnie bardzo ważne” – powiedział Lombardo.

Na razie nie zdradzono projektu okładki i tracklisty wydawnictwa.

Paulina Łyszko

Komentarze