Kobra And The Lotus podpisuje kontrakt z Napalm Records


Zespół Kobra And The Lotus podpisał międzynarodowy kontrakt z wytwórnią Napalm Records.

Kanadyjczycy z zespołu Kobra and The Lotus podpisali międzynarodowy kontrakt z wytwórnią Napalm Records. Nadchodzące wydawnictwo formacji Prevail I + II ukaże się jako dwie oddzielne płyty podwójnego albumu – pierwsza z nich w styczniu 2017 roku, a druga w październiku tego samego roku nakładem Napalm Records.

„Jesteśmy zachwyceni ogłoszeniem dzisiejszego kontraktu. Kobra And The Lotus to jeden z najbardziej ekscytujących zespołów z gatunku” – mówi Thomas Caser, Dyrektor Zarządzający w wytwórni Napalm Records.

„Z wielką przyjemnością i pokorą wreszcie możemy ogłosić nasz kontrakt z Napalm Records! Pracujemy bardzo ciężko nad tworzeniem naszych nadchodzących albumów – Prevail I i Prevail II – i wierzymy, że nie mogliśmy trafić na lepsze partnerstwo, by pomóc nam przynieść tę solidną podwójną płytę światu. Przygotujcie się na dużo nowej muzyki i najlepszą brzmieniową ewolucję zespołu Kobra And The Lotus. Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć was wszystkich gdzieś tam! Rogi do góry, kochajcie się! \m/” – oświadcza zespół Kobra And The Lotus.Zobaczcie także krótkie oświadczenie wideo:
Zespół Kobra And The Lotus razem z Evergrey jesienią zagra dwa koncerty w Polsce jako support koncertów Delain – 20 października w krakowskim klubie Kwadrat i 21.10 w Warszawie (Progresja). Wejściówki możecie nabyć w cenach: 85 zł (w przedsprzedaży) i 100 zł (w dniu koncertu). Bilety znajdziecie TUTAJ.
Paulina Łyszko

Komentarze