Metallica: transmisja koncertu z Minneapolis

Próby przed koncertem / fot. www.metallica.com
Trzeci w tym roku koncert Metalliki będzie transmitowany na żywo. Wydarzenie rozpocznie się z soboty na niedzielę około 4 rano czasu polskiego.

Zespół Metallica w tym tygodniu – 20 sierpnia – swoim koncertem otworzy nowy stadion U.S Bank Stadium w Minneapolis. Koncert będzie transmitowany na żywo. Mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Australii, czy Nowej Zelandii mogą posłuchać koncertu za pośrednictwem Pandora.com, mieszkańcy reszty świata mogą wejść na oficjalną stronę zespołu (www.metallica.com) i tam posłuchać występu muzyków.

„Szykujemy się do wyjścia ze studio nagraniowego i powrotu na trasę (…) i nie możemy się doczekać, żeby być częścią otwarcia zupełnie nowego U.S Bank Stadium w Minneapolis. Dzięki Wam koncert się wyprzedał, ale jeśli nie możecie być tam osobiście, chcemy dostarczyć Wam naszą muzykę i połączyliśmy siły z Pandorą, aby tego dokonać! W sobotę – 20 sierpnia – nasi przyjaciele z Pandory będą transmitować cały występ, który rozpocznie się około 21 lokalnego czasu” – zapowiada zespół.

 „Aby świętować pierwszy koncert rockowego zespołu w nowym domu Minnesota Vikings i transmisję – pomyśleliśmy, że fajnie byłoby dać Wam próbkę tego, czego ostatnio słuchaliśmy – przygotowaliśmy ekskluzywny mixtape z utworami wybranymi przez wszystkich członków zespołu. Wejdźcie na Pandora.com/MetallicaLive i posłuchajcie mieszanki naszych ulubionych piosenek i nowych odkryć obejmujących różne style muzyczne” – Metallica zachęca fanów z USA, Australii i Nowej Zelandii.

„Zalogujcie się na konto Pandora lub stwórzcie nowe za darmo, jeśli mieszkacie w Stanach, Austalii lub Nowej Zelandii. Dla tych z Meta-rodziny, którzy nie mieszkają w tych krajach wykorzystaliśmy nasz zespół na LiveMetallica.com, aby dostarczyć Wam transmisję na żywo z tego wydarzenia” – kontynuuje grupa.

Koncert rozpocznie się z soboty na niedzielę około czwartej rano. Wygląda na to, że będzie on transmitowany tylko w formie audio.Paulina Łyszko

Komentarze