Moanaa ujawnia pierwszy utwór z płyty „Passage”


Zespół Moanaa opublikował utwór The Process. Part One pochodzący z nadchodzącej płyty grupy – krążka Passage. Wydawnictwo ukaże się 15 września nakładem wytwórni Arachnophobia Records.

The Process, Part One ukazuje największy atut grupy: talent do podkręcania napięcia przy zachowaniu ulotnych i malowniczych melodii. Z każdą sekundą, skutecznie wciąga słuchacza w wir piętrzących się motywów i warstw. To w istocie proces, któremu wielu z chęcią się podda” – zapowiada wydawca.

The Process wybraliśmy jednogłośnie jako numer otwierający płytę. To utwór, który dla nas zaczyna całą podróż. Wszystko się naturalnie napędza i wprowadza słuchacza w to, co czeka go dalej. Również w sferze lirycznej, bo stanowi zapowiedź wątków, o których opowiadają kolejne utwory” – mówi Kvass, wokalista Moanaa.

„Wywodzący się z południa Polski kwintet zdołał dotychczas wydać własnym sumptem debiutancką płytę Descent (2014), a także wielokrotnie zaprezentować się na krajowych scenach. W ostatnich miesiącach, Moanaa brała udział w trasie Days of No Light wraz z Blaze of Perdition i Mord'A'Stigmata, a także w tegorocznym Castle Party, w ramach którego wystąpiła na scenie kościoła poewangelickiego w Bolkowie wraz z m.in. Furią. Passage to dowód, że najlepsze zespół ma dopiero przed sobą. Album, zarejestrowany w Heaven's Sound przez Marcina Piekło i słynnym Czyśccu przez Nihila, a zmiksowany w Satanic Audio przez Haldora Grunberga to bilet do wyjątkowo bogatego i przestrzennego świata Moany. Radzimy pospieszyć się z wejściem na pokład. Podróż właśnie się zaczyna” – kontynuuje Arachnophobia Records.

Tracklista Passage:

1. The Process, Part One
2. The Process, Part Two
3.
Crystal
4. Terra Mater
5. The Shift
6. Grim Encounter


Płytę możecie nabyć TUTAJ.


Paulina Łyszko

Komentarze