Motörhead Music prezentuje zespół Budderside!


Album zespołu Budderside (o tym samym tytule) ukaże się już 23 września nakładem Motorhead Music/UDR/Warner Music Poland.

„Liderem Budderside jest Patrick Stone, który deklaruje, że bardzo wierzy w swój zespół i ich piosenki. Uwierzyli w nich też muzycy Motörhead, którzy zdecydowali się wesprzeć grupę i wydać ich debiutancki album w powołanym przez siebie labelu Motörhead Music. Zespół został wybrany przez nich już kilka lat temu, mają więc błogosławieństwo samego Lemmiego Kilmistera” – zapowiada wydawca.

„Duch poszukiwania prowadził Budderside od pełnego świetnych riffów rockowego The Envelope, do Ska-Bra, w którym gościnnie występuje Phil Campbell znany z Motörhead. W ich muzyce słuchać inspiracje grungem (X-Girlfriend) i orkiestracje z wielkich scen (Can’t Wrap My Head Around You). Wszystkie te klimaty potwierdzają, że jakikolwiek rodzaj muzyki będzie wykonywał Budderside, będzie to robił wielką swobodą i polotem” – kontynuuje wytwórnia.

Grupę tworzą:  Patrick Stone, Michael „The Stoneman” Stone (bas), Rich Sacco (perkusja) i Johnny Santoro (Still Standing, Rock Sugar - gitara).

Album Budderside zatytułowany po prostu Budderside ukaże się 23 września dzięki Motörhead Music / UDR / Warner Music Poland.

Tracklista wydawnictwa:

01. Genocide
02. Ska Bra
03. Pain
04. X-Girlfriend
05. Clear Blue Sky
06. Open Relationship
07. My Religion
08. The Envelope
09. Let This One Breathe
10. Can’t Wrap My Head Around You


Paulina ŁyszkoKomentarze