Premiera nowego albumu Beth Hart!


Beth Hart 4 października wyda nowy album. Krążek zatytułowany Fire On The Floor zapowiada singiel o tym samym tytule.
 Teledysk do utworu Fire On The Floor możecie zobaczyć poniżej:
„Tej nominowanej do Grammy, niezwykle utalentowanej artystki nie trzeba przedstawiać. Jej trwająca od ponad 20 lat muzyczna kariera to nieustające pasmo sukcesów - zarówno albumy solowe, jak i liczne efekty współpracy z innymi wykonawcami, ale także niezwykle żywiołowe koncerty, cieszą się od zawsze ogromnym zainteresowaniem” – informuje Mystic Production.

„Do współpracy nad nowym krążkiem Beth zaangażowała producenta Olivera Leibera. Sesja nagraniowa odbyła się w jego domowym studio w Toluca Lake, a w skład zespołu, który towarzyszy artystce wchodzą: Michael Landau (gitara), Waddy Wachtel (gitara), Brian Allen (bas), Rick Marotta (perkusja), Jim Cox (klawisze), Dean Parks (gitara akustyczna) oraz Ivan Neville (organy).W przeciągu trzech dni ekipa zarejestrowała 16 nowych utworów, z czego na podstawową wersję albumu trafiło 12. Autorką wszystkich utworów jest Beth” – zapowiada wydawca.  


Więcej szczegółów dotyczących wydawnictwa zostanie podane wkrótce. Album Fire On The Floor będzie dostępny w Polsce od czternastego października dzięki Mystic Production.

Tracklista:

01.  Jazzman
02.  Love Gangster
03.  Coca Cola
04.  Let’s Get Together
05.  Love Is A Lie
06.  Fat Man
07.  Fire On The Floor
08.  Woman You’ve Been Dreaming Of
09.  Baby Shot Me Down
10.  Good Day To Cry
11.  Picture In A Frame
12.  No Place Like HomePaulina Łyszko

Komentarze